Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én majd szeretnék venni egy...

Én majd szeretnék venni egy Iphone-t de nem most mert most nagyon kevés a pénzem. Szerintetek jó döntés az IPHONE?

Figyelt kérdés

Na! Nekem most pár pill nagyon kevés a pénzem nagyon soká lesz annyi amennyire szükség van az iphone vásárlásához....-.-

Én az iphone-t zene,net,fényképezés stb-re szeretném használni...de valaki azt mosndja hogy az android a jobb..most melyik?? És kb 3 év múlva még divat lesz az iphone? Most nem azért de akkor már nem lesz le járt lemez? (Csak úgy kérdezem)



2012. okt. 6. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Túl drága. Inkább egy Androidos telefon. Lehet nem olyan tökéletes szoftveresen, de cserébe bármit tud. És nem mellesleg olcsóbb.
2012. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Akinek sok pénze van, annak jó döntés lehet. Neked semmiképp nem jó döntés. Nem mellékesen ne divatból vegyél telefont.
2012. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mi nem? xD


De tudom hogy drága, de nekem Iphone kellene!!

2012. okt. 6. 19:28
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk időutazók itt, szóval nem tudjuk, hogy mi lesz.

Egy iPod nem lenne neked jobb? Igaz, mobilneted nem lenne, meg nem lehetne vele telefonálni, de fele annyiba kerül, de ez attól is függ, hogy iPhone hányat szeretnél venni. Ha 3 évig nem veszel semmit, akkor felesleges ez a nagy őrület még, mivel lehet, hogy majd lesz 1 márka, ami lealázza a többi készüléket, stb, de a fantáziálást hagyjuk szerintem abba, és majd a jövő megmondja. :)

Amúgy az Android szabadabb, és személyreszabhatóbb, de ne akarjunk senkit áttéríteni egyik oldalról a másikra, mert úgyis kiáll mellette. 1 telefont pedig ne azért vegyél, mert divat, hanem azért, mert tetszik, és szeretnéd használni.

2012. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem divatból venném! Csak kérdezem hogy kb 3 év múlva nem lesz-e le járt lemez az Iphone??
2012. okt. 6. 19:32
 6/24 anonim ***** válasza:

A kérdésedben megkérdezted, hogy "most melyik??"

Akkor ha iPhone kell, akkor miért írtad ezt a kérdésedben?


Jolinar:

bárki vehet olyan készüléket, amilyenre pénze van, ha nincs, akkor ott a részletfizetés. Ne te szabd már meg azt, hogy ki milyen készüléket vehet.. Ha tudja fizetni, akkor ottvan, vegye. Esetleg gyűjtsön rá. A nyári diákmunkából is össze lehet szedni 1 iPhone árát.

2012. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
A mostani ájfón addigra hulladéknak fog számítani, ahogy ma is annak számít egy 3 éves ájfón. Az akkori ájfón meg ugyanúgy jó lesz és ugyanúgy nagyon drága. Az Apple-nek nem szokása meglepetéseket okozni.
2012. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha nem divatból veszed, akkor miért érdekel, hogy nem lesz-e "lejárt lemez" az iPhone? Esetleg ha azt kérdeznéd, hogy nem lesz-e elavult...

Nyilvánvaló, hogy divatból veszed, mert akinek iPhone-ja van, azt hiszik róla, hogy gazdag, és ez valakinek jó érzés - legalábbis a tulajok ezt hiszik, közben meg a legtöbb ember csak kineveti őket. Véleményem szerint ha 200ezer forintot nem tudsz önerőből kicsikarni, akkor butaság ilyet venni, mert valószínűleg semmi előnyét nem élveznéd, mint mondjuk egy hasonló teljesítményű, de olcsóbb Android operációs rendszerrel rendelkező mobilnak.

Mivel az nem is érdekel téged, hogy milyen típusú iPhone, így nem is értesz hozzá, újabb pont a divatmajomkodásnak.


Túl sok hibája van az iPhone 5-nek, pedig régen a megbízhatósága miatt ért annyit, amennyit, már nem ér annyit, csak a divatmajmoknak.

2012. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Iphone 4.-et akarok!
2012. okt. 6. 19:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát az már 3 év múlva olyan lesz mint most a iPhone 3G.Inkább 5-öt vegyél mert az hosszabb idő múlva fog elavult hulladéknak számítani.De különben nem ajánlom az ájfon.Egy androidos milliószor többet ér és ugye jóval olcsóbb is.Az iPhone-t elsősorban divatmajmok veszik.Tisztelet a kivételnek.
2012. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!