Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én majd szeretnék venni egy...

Én majd szeretnék venni egy Iphone-t de nem most mert most nagyon kevés a pénzem. Szerintetek jó döntés az IPHONE?

Figyelt kérdés

Na! Nekem most pár pill nagyon kevés a pénzem nagyon soká lesz annyi amennyire szükség van az iphone vásárlásához....-.-

Én az iphone-t zene,net,fényképezés stb-re szeretném használni...de valaki azt mosndja hogy az android a jobb..most melyik?? És kb 3 év múlva még divat lesz az iphone? Most nem azért de akkor már nem lesz le járt lemez? (Csak úgy kérdezem)



2012. okt. 6. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nehéz megjósolni, mert kezd megin fordulni a kocka. Valószinüleg az Apple lemarad telefon építésbe a konkurenciától egy kicsit. A Samsung számítógépet fog építeni telefonjaikba, az android alá mégnagyobb hardvert raknak tök feleslegesen, új szereplő érkezik a frontra, a Windows Phone, aki 3év múlv az iPhone elteredését akarja fékezni, de az Androidnak is befűt. Új technológiák, új esetleg új gyártók, vagy a gyengék felemelkednek. Nehéz előre mondani, hiszen az első iPhone-on is röhögött a világ, mert azt mondták, hogy a Nokiát megdöntik...hát kellett neki 4 év, és a porba döngölték őket, megváltoztatták a telekommunikáció fogalmát, új értelmet hoztak létre...stb.

iPhone 4 3 év múlva olyan lesz, mint ma egy első okostelefon. Nem lesz támogatva szoftverileg, app se nagyon lesz addigra rá, nem lesz egy gyors telefon se. Az internetes oldalak egy része se fogja támogatni... 3 év múlva inkább i5. Ui: magánvélemény.

2012. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
13:36-Köszi..=>
2012. okt. 7. 18:18
 23/24 anonim ***** válasza:
Ájfon.
2012. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nyugott szivvel vegyél Iphont. Nagyon jo telo. Nekem is i4sem van nagyon szeretem. Volt androidos készülékem is azok se rosszak de az iphone százszor job. Ha azt nézed hogy az iphone 3gs kb. 2007-8-ban jött ki és ma 2012 van veszik a 3gst is. Az iphone 4s kb.2014- ben lesz olyan mint most a 3gs. VEDD MEG!! :)
2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!