Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kuka a kártya?

Tetovált lány kérdése:

Lehet kuka a kártya?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenségemre le lett blokkolva a telefonom vagy a sim kártyám!Hogy lehet visszaállítani? egyenlőre az a helyzet hogy bekapcsol és egyből kéri a PUK kódot!!

2012. okt. 5. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kártya a ludas. Add meg neki a puk kódot, vagy vidd be a szolgáltatóhoz és elvileg adnak egy másikat a számoddal, ha tudod igazolni, hogy a blokkolt a tiéd.
2012. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több mint valószínű hogy szolgáltató lesz mert ami a kártyához adtak azt beírtam és nem fogadja el!

Van olyan hogy lejár a PUK kódja?!

Egyépként se a telefon se a kártya nem az enyém :S

2012. okt. 5. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem fogják megcsinálni!

Mert (feltételezés): loptam egy telefont és így akarom használhatóvá tenni....

2012. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A PUK kód nem jár le és nem is lehet módosítani. Elvileg a simen lévő számnak és a PUK-kot tartalmazó kártyán lévő számnak egyeznie kell. Ha egyezik és úgy sem megy a PUK, akkor tuti szolgáltató.

Kérdés, hogy ha nem a tiéd, akkor vajon felnyitják-e, látván, hogy megvan a PUK-os kártya is, amit azért lényegesen nehezebb ellopni :)

2012. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Maga a kártyás cucc megvan tehát a kártyát éppen tudom igazolni hogy nem loptam csak ugye nem az én nevemen van!

Ha bekapcsolom azonnal ezt adja ki!


[link]

2012. okt. 5. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha nincs más választásom akkor neten keresztül lehet új pin puk kódot kérni vagy muszáj bemenni a szolgáltatóhoz?!
2012. okt. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!