Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz a gyakorikérdésekhe...

Mikor lesz a gyakorikérdésekhez telefonos alkalmazás?

Figyelt kérdés
Vagy van ilyen, csak én nem vettem észre? Nagyon gàz telefonról írni, ha elrontod, fél óra mire be tudod tenni jó helyre a kurzort. Plusz még folyton elmegy a kapcsolat. Màs oldalakkal semmi rendben bejönnek. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki buszon, vonaton, vàróban a telefonjával üti el az időt.

2012. okt. 4. 21:49
 1/9 anonim válasza:
Volt egyszer egy hasonló kérdés, és ott minden válaszoló pártolta az ötletet. Aztán egyikük írt ezzel kapcsolatban az adminoknak, és azok azt válaszolták, hogy a Gyakori Kérdések struktúrája telefonról is jól átlátható, és egy mobilverzió elkészítése/üzemeltetése nem egy öt forintos tétel. Szóval nem, nem lesz mobilverzió, bár tényleg praktikus volna.
2012. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van itt egy IOS, Android, Windows Phone, Simbyan fejlesztő vagy ha összeülnének, és nem csak háborúznának, akkor fejleszthetnének a gyakorikérdéses csapat engedélyével egy appot. Ingyenesen, persze, mert akkor terjedne el igazán széles körben. De ez nagyon sok munkával jár. Így optimalizálni, minden rendszerre frissítéseket írni...1-2hónap lenne az tuti, de sokat dobna azt hiszem. Pl a WP7.hu-s srácok lehet benne lennének. :)
2012. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Tényleg elég bajos mobillal használni az oldalt, egyszer próbáltam, 10 perc alatt kikészültem tőle. Azóta várok, amíg hazaérek. :)
2012. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Èn se értem miért ilyen problémàs, mikor más oldalakon normàlisan lehet írni telóról és nem szakad meg folyton. Persze én nem értek hozzá
2012. okt. 5. 00:42
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg teljesen jol hasznalhato mobilrol is, raadadul tok szimpla weboldal, ugyhogy meg adatforgalmi szempontbol is jo. szoval kifejezetten folosleges lenne hozza appot gyartani..
2012. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hàt az én telefonomról nem jól hasznàlható. Az idegbajt vàlt ki kategóriàba tartozik inkàbb.
2012. okt. 5. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem wifiről megy rendesen. Érdekes, pedig elég egyszerű oldal ez.
2012. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most kipróbàltam másik helyen, ahol wifi van, de ott is többször megszakadt a kapcsolat, bár nem olyan gyakran.
2012. okt. 7. 01:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Munka biztos lenne belőle bőven, de de szeritnem gyűjtést is szervezhetnének, mert télll nem ártana.
2012. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!