Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Nokia lumia 920?

Iphone 5 vagy Nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
esetleg más tippek is érdekelnek... de érveket akarok hallani...
2012. okt. 4. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelmű, hogy a lumia. Az android az egy elfuserált rendszer.
2012. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

920!


Idézet: "de androidot SOHA ne vegyél!"


Egyetértek!

2012. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Golan Trevize , te csak írod amit hallasz pár hu"agyu valakiktől , a legtöbb fontos alkalmazás megvan WP re is és fele annyi van nagyóbol mind androidra , de az a fele annnyi arra elég hogy annyi játékot töltesz le amennyit csak akarsz , és csak ismételgetitek amit hallotok mint a papagájok ..................ha nem tudod hogy mien a nokia inkb. halgass.
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Golan Trevize ***** válasza:
24%

én leszarom a játékokat, maximum passziánszozni szoktam telefonon. sok hasznos alkalmazás hiányzik még a WP-s kínálatból...

amúgy a 2500-at (kettőezerötszáz) a 700 000 (hétszázezer) felének nevezni enyhén lódítás...

2012. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
androidos telefonom van ki ábrándultam belőle.... én is vártam majd milyen jó lesz de nem váltotta be a hozzá fűzőt reményeimet...
2012. okt. 5. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
ha már van iphone 4 ed akkor minek az 5.?
2012. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na megint irod amit nem tutsz , a Windowsra 150 000 alkalmazás van az Imac re 500 000 , de annak az 500 000 neka fele ijyen kis 1 perces játék , de ha nem szereted a nokiát és buta vagy akkor ne irj ijen helyekre ... séget .
2012. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 t-34 ***** válasza:
ISem ez a hülyeség hogy android így úgy.....Mondjak vlaamit. igen kevesebb a winphone ra az alkalamzás de OMG 1 éve van nagyjából, és nap mint na pfedeze kfel új dolgokat mait feltöltenek. az android is egyetlen egy valamire jó de tényleg, hogy játékot tölts le másra sajnos nem jó...A wp nek van a világ legjobb ingyenes offilne térkép és gps e. sose fagy gyors, offcie program van rajta. már mnodtam pár doglot amivel lehet mit kezdeni. s4 meg ezek a szutykok annyira látszik a fiatalokat célozza meg, hogy suhintok fölötte és akkor felveszi meg szemme lelhet lapozni ez az amit senki nem használd de kb 10 percre menő elszel a játszótéren a haveroknak. talán ha vennék androiddot akkor max sony az legalább vizálló. ennyi haszna van benne. Ami az iphonet illeti sztem szánalom. haverom vett egyet és átakart küdeni bluetoothon egy kéept de nem tudta mert csak iphone na ktud küldeni szerintem szánalmas. Meg az ár is. Érdekelne hogy mit veszek én majdnem 300.000 ft ért? mert nem tud olyat felmutatni mnit a nokia ami tényleg jó alkalmazások vannak alapból rajta.
2014. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!