Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Nokia lumia 920?

Iphone 5 vagy Nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
esetleg más tippek is érdekelnek... de érveket akarok hallani...
2012. okt. 4. 09:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
63%

Ha nem vagy Apple fan..akkor semmi érv nem szól az ip5 mellett...irreálisan magas ár.


Szal mindenképpen 920! Szerintem jelenleg odaveri az összeset.

Persze mindjárt jönnek, hogy android...stb. szal samsung s3 is jó teló...de én nem vennék azt. Nem szeretem az androidot.


(használtam IP4et és Windows Phonet is)

2012. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Golan Trevize ***** válasza:
13%

Egyik sem.


iPhone:

- nem szabványos semmivel

- iOs rettenetesen le van korlátozva

- iszonyat módon túlárazott


Lumia 920:

- nem az új Windows van rajta, és nem is lehet majd frissíteni rá

- kevés az alkalmazás


Vegyél inkább egy felső kategóris Androidos telefont (valami Samsungot vagy HTC-t).

2012. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A Lumia 920-on a legújabb Windows Phone 8 van! Szóval az.
2012. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Golan Trevize ***** válasza:
30%

Igaz.


de jelenleg akkor sem jó választás a Windows-os telefon.

Majd ha lesznek rá alkalmazások, akkor el lehet gondolkodni rajta.

2012. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
használtál valaha wp-s telót, vagy csak mondogatod ugyanazt, amit a legelején, vagyis több mint 1 éve mondtak? hidd el, minden megvan hozzá, ami kell...persze aki kedvtelésből töltöget mindent, majd azt nem is használja 1nél többször, az vegyen android-ot...szerintem is lumia 920 a legjobb választás.
2012. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

iPhone 5: túlárazott.

Lumia 920: Hát, nemtudom, szerintem nem lehet valami praktikus, elvégre Androidra több játék van, tehát (SZERITNEM!!!) praktikusabb, mint a wp.


Félre ne érts, én nem akarom, hogy Samsung Galaxy SIII-t vegyél, nem vagyok Samu fan. De annyi tény és való, hogy Androiddal jobban járnál.

2012. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Hiába drága az iPhone 5 a leggyorsabb telefon a piacon.Ha meg úgy érzed korlátozott az IOS ott a Jailbrake..
2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Golan Trevize ***** válasza:
0%

halkan jegyzem meg: messze nem az iPhone5 a leggyorsabb (értsd: hardware-ügyileg a legerősseb) telefon a piacon.

fél éve sem lett volna az...

2012. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Egy Apple fan vagyok, mégis megfontolnám én is a döntést. Valószínüleg i5 mellett döntenék, elvégre fan vagyok de a Lumiát nem fogom lefikázni mert piszok jó telefon. Egy ismerősömnek Lumia 710 van, tudom nem a legújabb telefon de a rendszer az gyönyörű. Ez a Metro stílus nagyon el lett találva, és ha ezt WP8-ra egy fullos hardverrel megcsinálták, elég szép eredmény lesz. Talán mint előttem is írták, az alkalmazások még elég szűk körben találhatók meg rá, de még új a rendszer! :) Androidot semmiképpen nem ajánlom, az a telefonok legalja. Fagy, akadozik, ilyen hibája van olyan hibája van. Az SIII-at a Lumia 920 és az i5 is lepipálja. Hogy melyiket válaszd? Ez relatív, szerintem ne mások véleménye alapján válaszd ki a telefonod, hanem ami neked tetszik. A WP8 és az iOS is zárt rendszer, de ennek van egy olyan előnye is, hogy nem tudod szétnyírni a rendszerét sok baromsággal! Én még megvárnám a lumiát hogy kijöjjön, bár már előre jól néz ki! :) Egyszóval mindkettőt ajánlom, de androidot SOHA ne vegyél!


Üdv.- Egy Apple fan!

2012. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Mélyen tisztelt Apple fan!


Szerintem azért érzed úgy, hogy az Android a telefonok legalja, mert van több százezer forintod iPhone-ra.


~Egy Anti-Apple fan

2012. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!