Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra létezik ingyenes és...

Androidra létezik ingyenes és teljesen reklámmentes egyszerű kis task killer cucc?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Advanced Task Killer, ezt hasznaltam regen, habar ha jol tudom 2.2 utan tobbet ront mint javit a helyzeten, es mivel Jelly Beant meg ICS-t hasznalok mar nincs ra szuksegem. Egyebkent ez nem reklammentes.
2012. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. AZÉRT kérdeztem direkt, hogy REKLÁMMENTESET tud-e valaki. Kár volt írnod.
2012. okt. 3. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Koszonom az ertelmes megnyilvanulast... Annyi eszed nincs, hogy az ingyenesekben mindegyikben van reklam, szoval vagy vedd meg a fizetoset, vagy keress torrentet?... Ratyi...
2012. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, egy csomó reklámmentes is van.
2012. okt. 4. 07:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egy jogtiszta ingyene sés reklámmentes progi van a gépemen. Egyébként meg ami ingyenes a GooglePlay-ben, és reklám van rajta, azért fizetni se tudok, hogy ne legyen rajta reklám, tehát nem tudom torrenten hogy tudnám megszerezni reklám nélkül, hiszen olyan variációt nem is adtak ki, ahhoz már hack kell, nem?
2012. okt. 4. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!