Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonra IOS 6-ot letöltöttem,...

Iphonra IOS 6-ot letöltöttem, nem engedi megnyitni a wifit. (Csak szürke ON gombot mutat a kijelző. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Hey guys... I've tried all the suggestions everyone is making... however my problem is more complicated. Since the update... I can't even turn my wifi on. The bar just doesn't move. I've reset my phone. Reset my network settings, went into airplane mode. Turned my cellular data off... My wifi bar is just gray as if it's inactive. Help?
2012. okt. 1. 23:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz szét szakami oldalakon. Nem egyedi a dolog. Azt, hogy mi segít azt nem tudom, mert most nem frissítettem.

A google-val rákeresve biztos van rá válasz.

2012. okt. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha van shsh mentésed, sürgősen downgrade-elj 5.1-re.


egy iOS6 gyűlölő :)

2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!