Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves Galaxy S2 tulajok!...

Kedves Galaxy S2 tulajok! Tényleg van egy halvány elszíneződés a kijelző bal oldalán? Főleg fehér vagy szürke háttérnél látszik elvileg.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni S2-őt de nagyon elbizonytalanított a net:(


Ezen az oldalon elég sok kép van erről az ügyről:

[link]


Ezenkívül azt is olvastam, hogy videofelvétel közben állandóan újra fókuszál, ezzel elhomályosítva másodpercekre a képet, és ezt az autofocus-t ki sem lehet kapcsolni video módban.


A másik, hogy nem vesz fel hangot videohoz, vagy nagyon halkan.


Ha valakinek cm7 van rajta: a cyanogenmod7 camera app-ja hogyan fókuszál video közben?


És kb. mennyire bírja az aksi, egy nap azért kimegy vele?


Köszi a válaszokat!


2011. dec. 12. 15:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
S2-t, nem S2-őt, és újrafókuszál - bocs:P
2011. dec. 12. 15:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a Samsung. Te is mellényúltál meg én is. Többet nem szabad venni Samsungot. Ennyi.
2011. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak én nem látom azokon a képeken ,hogy mit kell nézni? xD

Egyébként meg írják a honlapon ,hogy náluk nincs ilyen probléma és a samsung igen is egy jó márka telefonok körében is... :) De ha nem tetszik vegyél 260 ezerért Iphone 4S-t aminek olyan a kamerája ,hogy csudijó mudijó illetve apple. :) Tulajdonképpen megfizeted azt a 1 négyzet centiméter alma képet... Nem mondom ,hogy nem szeretem az Iphone-t de az árából kijön egy galaxy S2 meg egy Led tv is :D és elhanyagolható a különbség persze ha te szereted az almát akkor hajrá hajrá :D de androidos telók királya még mindig a galaxy S2 :)

2011. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell támadni, nem vagyok iPhone fanboy... Mint írtam S2-t szeretnék, de elég sok kép van a linkelt oldalon több oldalon keresztül, van amelyikben a képernyőt egy sávban megtükrözték, hogy jobban ki lehessen venni az eltérést a két oldal között. Különben azt is írják, hogy amelyik made in china, az nem sárgás a bal oldalán, viszont kékes-lilás az egész kijelző a koreaihoz képest, vagy inkább hideg árnyalatú, gondnolom... a T-nél melyiket lehet kapni, koreait, vagy kínait?
2011. dec. 12. 16:16
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt pedig eléggé látszik miről van szó:


[link]

2011. dec. 12. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Elnézést nem támadásnak írtam és igazából nem is nagyon figyeltem a kérdést. Szóval sajnálom!

Nem tudom melyiket adják de az biztos ,hogy a jobb minőségit . :) Én is nagy valószínűséggel galaxy S2-t veszek majd jelzem tapasztalataimat elvileg a héten meglesz! :) Az ilyen honlapokon szoknak szart árulni mint pl. a mobil profi honlapján az akciós csomagja (jelzem csak az akciós csomagja tartalmazza az ilyen rossz minőséget!!!!):

AKCIÓS csomag:

- Ázsia piacra készült - az európainál lényegesen gyengébb minőségű - ANGOL nyelvű készülék, doboz és tartozékok nélkül. (ANDROIDOS KÉSZÜLÉKEK ESETÉN 1.6-OS VERZIÓ FÖLÉ NEM FRISSÍTHETŐ!)

- Rendelési idő: 1-2 hét (HongKong-ból érkezik)

- Garancia: - 1 év teljeskörű garancia

- Javítás esetén a készüléket a HONGKONG-i szervíz javítja

- A javítás átfutási ideje minimum 8 hét

2011. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmmm szerintem ez széria hibás lehet de egyébként ez valószínűleg csak nagyon közelről érzékelhető illetve ilyen egyszínű képnél és valljuk be ilyet valószínűleg nem sokat néznél még ha a te készüléked is rendelkezne ezzel a hibával! :)
2011. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
OK:) Köszi a válaszokat. Szóval akinek ilyen van, mi a tapasztalata? Azt írják alacsonyabb fényerőnél lehet csak látni...
2011. dec. 12. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen baja!

én nem 1-et fogtam már és semmi baja nem volt a kijelzőnek!

valószínű hogy ezek még friss modellek voltak, esetleg nem véglegesek!

Szóval nyugodtan vedd meg, szinte tökéletes telefon, és még mindig a világ egyik legjobb telefonja!


Jah és a Samsung vezető az okostelefonokba!

2011. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs a kijelzővel vedd csak meg :)
2011. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!