Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan híres az Iphone?

Miért olyan híres az Iphone?

Figyelt kérdés

Mit tud az Iphone, amit egy Androidos telefon nem?

Tényleg megéri olyat venni, vagy egy felső kategóriás Samsungal jobban járnék?



2012. szept. 26. 18:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Még valami.

Csak, hogy tisztázzuk én az elején nem mondtam ilyet, hogy az Android jobb. Csak hogy "Android párti vagyok", de látom te még olvasni se tudsz...

Ha észre vetted volna, én minden komentembe csak dicsértem az IOS-t. Te becsülöd tulságosan alá az Androidot... -.-

2012. szept. 27. 15:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 eve odaadta a parom az Iphone-jat, hogy hasznaljam nyugodtan. Erdekes modon nem tudtam megszokni, 1 het utan visszaadtam neki(orult vagyok, gondoljak sokan). Elotte Samsungom volt, meg voltam vele elegedve. Aztan ahogy az android fejlodott, egyre jobban megszerettem, mar nem is kellene mas telo, csak androidos. Amugy valahogy irrital, hogy az Iphone a meno, kiraz tole a hideg, se kulsore, se belsore nem tetszik. Nekem fontos, hogy szemelyre tudjam szabni a telom, nagyon szeretem az elo hatterkepeket is. Most decemberben jar le a szerzodesem a vodafonnal, es megint valaszthatok ingyen 2 evre uj keszuleket, de az tuti nem az Iphone5 lesz. :)
2012. szept. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Like+ a 12.-nek! ;)
2012. szept. 30. 06:29
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Az Ájfos azért olyan híres mert híresen túl van árazva
2012. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nyarierik123 ***** válasza:
Igazad van utolsó!
2017. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!