Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ideje szemezek az Alcatel...

Egy ideje szemezek az Alcatel OT-995-tel. Kicsit félek tőle, mert olvastam pár negatív dolgot (újraindulás, rossz wifi és aksi idő stb. ). Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A T-Mobile-nál most 27 864 Ft webshop áron 2 év hűséggel és 3200 Ft havidíjjal, a Telenornál 23 655 Ft 2 év hűséggel 3190 Ft havidíjjal (Telenor One Touch S néven).


Ha a telót érdemes megvenni, akkor már csak az a kérdés, hogy melyik szolgáltatót válasszam.


Nincs sok tapasztalatom okostelefonok terén, nagyon megköszönöm a válaszokat!



2012. szept. 24. 12:34
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nekem ilyen telom van ès szerintem nagyon jó.. az aksi..ha nem használom a telot 2napig simán kibìrja, ha netezek meg zenèt hallgatok akkor 1nap.:) a wifi nekem nem szarakodott eddig.:) elèggè gyors, alapból is elèg sok mindennel van felszerelve mint maga a telefon mint menü szinten telefonnál.: vaku, erôs wifi, nagy kikelzô. a menübe pedig : led lámpa, sharam(zene felismerô), bevásárló lista, vonalkòd leolvasó..szóval tele van mindennel.:) am èn t-mobilenèl vettem.. kaptam hozzá agybadugós headsetet, töltôt meg 4gigás mem. kártyát.:)
2013. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!