Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995, tényleg ilyen...

Alcatel OT 995, tényleg ilyen hamar lemerül?

Figyelt kérdés

kb 2-3 óráig hozzá sem nyúltam addig kb 86%-on volt megnéztem utána meg már csak 67% körül...pedig semmilyen program nincs megnyitva,a fényerő is le van véve minimumra


1kérdés: nem megy tönkre az aksi ha kb 1-2naponta töltöm?


2,van egy olyan program,hogy akkumlátor kímélő és ott van egy olyan opció ahol mutatják az elemet és ott írja a %-ot mutatja az elem töltöttségét és írja hogy állapot:lemerít...mindenkinél ez van vagy ez ír mást is?



2012. szept. 23. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Az összes androidos telót naponta tölteni kell, nemhogy 2 naponta.


Én naponta 2* is szoktam tölteni az xperia arc-ot elég gyakran, ha használva van...

Többinél sincs másként...

2012. szept. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja jó akkor gondolom így nem tesz kárt az aksiban
2012. szept. 23. 02:33
 3/7 anonim válasza:
Nekem is OT 995-öm van. Én napi 1× töltöm.Mikor nem használom a netet akkor kiszoktam kapcsolni az adatkapcsolatot így nem merül le olyan gyorsan.
2012. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.. Sokan írják hogy egész nap neteznek rajta és így kibír 1 egész napot.. Hát ez elég hihetetlen.. Én 2 ilyen telefont is próbáltam (egyik saját) mind kettőt le lehet meríteni pár óra alatt..

Az aksi nem megy tönkre, ezek mér bírják.

2012. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ot-995 van és jól bírja. Ne a gyakorikérdéses tapasztalatokat olvasd ha meg fogadod a tanácsomat mert már oldalakon leírnak róla mindent. Ha én a válaszadókra hallgattam volna a telefonnal kapcsolatba meg se vettem volna. De nekem semmi bajom nincs vele.
2012. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismerös a helyzet velem is ez volt
2012. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Betti72 válasza:
Nekem is Alcatel OT995-öm van, semmi baj nincs vele, annyira merül le hamar, mint bármelyik másik androidos teló. Én néha kétszer is töltöm, mert a drága kicsi fiam lemeríti a játékokkal. :) De ezért (is ) van!
2012. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!