Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
55.000-ret szánnék telefonra. A Samsung Galaxy Ace tetszik nagyon, de hallottam, hogy nem éri meg az árát. Így azt el is felejtettem. Kinézetre viszont nagyon tetszik tényleg. Külsőre hasonló telefont tudnátok mondani ?? (max 55.000)
2012. szept. 23. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Alcatel ot-995


Esetleg, ha túl nagy az alcatel akkor sony live with walkman.


ace-t pedig tényleg ne vegyél.


ui:

Mondjuk egy androidos telefont nem elsősorban külső alapján kell venni, mivel ezek már számítógépek inkább, mint telefonok.

Egy számítógépet gondolom nem külső alapján veszel, pl. egy pentium 3 gépet egy pentium 4 áráért.

Nem véletlen, hogy az ace-ről azt hallottál amit...

2012. szept. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Samsung Galaxy s3
2012. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Galaxy s3 mióta 55ezer?Amúgy szerintem is valami sonyt vegyél ebben az árkategóriában.
2012. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xperia Ray
2012. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az árkategóriában a samsungokat el lehet felejteni, vegyél ennyiért egy xperia u-t, vagy alcatel OT-995-öt.
2012. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!