Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy a 2 hónapos...

Az normális, hogy a 2 hónapos telefonom aksija már fele annyit sem bír ki?

Figyelt kérdés

Augusztusban vettem meg, kipróbáltam akkor, hogyha egész nap csak néha megnézem rajta az időt, kerestek-e stb, akkor kibírt 4 napot, hogy nem merült le, ha játszottam vele meg neteztem, akkor azért 1 napot bírt.

De most 1-2 órája töltődött fel maxra és azóta nem is csináltam vele semmit és már 96%-on van és egy nap alatt teljesen lemerül. Ez normális dolog?


2012. szept. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van hogyha feltöltöm akkor egy pár óra alatt ha van használva ha nincs lemegy 90%-ra de utána elég jól bírja, sztem ez igen normális!
2012. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jason Becker válasza:

Lehet, hülyeséget írok, de úgy tudom, legelső töltés előtt totál le kell meríteni és utána formázni, tehát jóval tovább tölteni elsőre, mint egyébként.


Azt mondják, ma már a Lítiumos aksikat nem nagyon kell, nem tudom. Ebben nem nagyon hiszek...:)


Szerintem nem normális dolog, hogy ilyen keveset bír.

2012. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek írom:

Már egy jó pár éve nem kell kisütni a telefonnak az akkumulátorát, de érdemes az első töltés után 1-2 órát rajta hagyni még a töltőn régen asszem 48 óráig kellet az első töltéskor tölteni de ez már nem így van!

2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!