Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon videó nézést hogy...

Telefonon videó nézést hogy rontottam el?

Figyelt kérdés
Nokia C5-öm van,van rajta Wi-fi, általában youtubon nézek videókat.Eddig ha rámentem egy videóra alatta volt több fajta opcio, pl Normál video lejátszó (ajánlott) béta verzió stb.véletlenül a napokban félrekattoltam az ujjamal és rámentem egy másféle lejátszásra amivel az a bajom hogyha nézném a videót elkezd tölteni százalékban ha meg kiakarok lépni a vidiből akkor mentené le a telóra.A normál videó lejátszó opció eltünt valahogy a vidi alól,nem tudom visszaállítani,szétnéztem a beállításoknál de nem találtam sehol azt az opciót.Eddig ha elktattoltam mindig visszatudtam állítani mert ottvolt az az opció is.Miért tünt el? miértnemtalálom? ha valaki nagyon ért hozzá pls írja meg hogy mit kell csinálnom.nagyon megköszönném

2012. szept. 21. 23:48
 1/1 anonim válasza:
A telefonnal telefonálni kell.
2012. szept. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!