Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jár az, ha telepítem az...

Mivel jár az, ha telepítem az iOS 6-ot?

Figyelt kérdés

Szeretném frissíteni a telefonomra (iPhone 4) a programot, de nem tudom, mivel jár pontosan. Biztonsági mentést készítettem, ezt lementi valahova? Hogy keressek rá? Ill. a telefonom jailbreakelve van, olyat is hallottam, hogy visszaáll minden a régire, ha leszedem. Elég béna vagyok, szóval valaki írja már le részletesen, hogy mit és hogyan kell tennem! :)

A zenék, képek stb. megmaradnak? Már ráakartam menni, csak kiírta az iTunes, hogy megvásárolt elemek átvitele nem történt meg a könyvtárba. Ez mit takar?

Köszönöm a segítséget előre is.


2012. szept. 20. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a képeid és a zenéid megmaradnak , a programokrol nemtudom hogy törlödnek-e vagy nem mivel nincs iphone-om viszont a jailbreak törlődik és az iOS 6 hoz nincs még jailbreak úgyhogy azt még nemtudom feltenni rá és azt olvastam hogy a wifi se működik valami jól még rajta. ha valamiben tévedtem biztos kijavít akinek iphoneja van .
2012. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. szept. 20. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

hát egyrészt én frissítettem, már a beta válozatára. mivel az újdonságok kis részét kapja meg csak az i4, szerintem felesleges frissíteni. sokak szerint jobban merül, de én nem tapasztaltam. jailbreak az megy minden általa szerzett alkalmazással, játékkal, sőt ebben nem vagyok biztos, de szerintem ha csak frissíted, akkor azokkal bajok is lehetnek, tehát csak restore után érdemes frissíteni.

a biztonsági mentésről meg annyi, hogy én például icloud-ra mentem, és ha restore után a telefon első indításánál a telepítésvarázsló(vagy beállításvarázsló, nemtom minek hívjam) elindul, ott megkérdezi néhány oldal után hogy új telefont állítassz-e be, vagy icloud-ból wifin keresztül visszaállítod.

2012. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óóóó, értem. :) Köszi!
2012. szept. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!