Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xpria U vagy samsung...

Sony xpria U vagy samsung galaxy ace?

Figyelt kérdés

nem tudom eldönteni melyik legyen

tapasztalatok ? vélemények ?


2012. szept. 19. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Xperia U mindenképp.
2012. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Xperia U 100000x jobb.

Kétmagos processzora van 1 Ghz-es, ráadásul armv7-es, tudsz flash elemeket megjeleníteni a böngésződben, újabb stabilabb android.

A Galaxy Ace -en 2.3-as Grigerbread android van, két éves, a Sony Xperia U-ban jelenleg 4.0-ás, és valószínű hogy megkapja a 4.1-es Jelly Bean nevű rendszert is.

Galaxy ace sokszor fagy, processzora egy vicc az Xperia U-hoz képest.

Nagyobb felbontása van, bravia engine technologiával felszerelt, gyönyörűen fényes képet ad.

armv7-es processzora van, amin minden alkalmazás elfut, az Ace-nek armv6-os, és mostanság egyre több olyan program van, ami armv7-es utasításkezelőt tartalmazz, CortexA8-ast.

Grafikus chipje is jobb, a Galaxy Ace-ben Adreno 200 van, ami elég régi darab.

A Samsung Galaxy Ace hardvere, már akkor elavultnak számított, amikor megjelent a telefon.

A RAM mennyisége is több, 512 MB de viszont úgyis jobb mint a Galaxy ace 384-e.

Magas a pixelsűrűsége, 279 ppi, ami nagyon fényes képet ad, és még ráadás a 480x854-es felbontás.

A galaxy ace 164 ppi-je az elég alacsony, már-már a pixelek is kilátszódnak a képből.

Egyetlen hátránya annyi, hogy nem lehet bővíteni a memóriáját, tehát 5,5 GB-al be kell érned.

A lényeg az, hogy NINCS olyan gonolkozó élőlény, aki a kettő közül ne választaná az Xperia U-t, hogyha megteheti.

2012. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy lehet egy kalap alá venni a kettőt. Akkor is az U -t venném, ha a másik lehetőség az Ace 2 lenne.
2012. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igazából a szívem a sony-hoz húz

csak az a hátrány hogy nem lehet sd kártyát beletenni imádok képeket csinálni meg zenéket hallgatni

2012. szept. 19. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Xperia solát, annak bővíthető a memóriája, picit nagyobb kijelzője van, mint az U -nak, és nem sokkal drágább.
2012. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg xperia sola.


Ace-t semmiképp...

2012. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
XDDDD most jót röhögtem, mert ennél egyértelműbb kérdés nincs is a GYK-n:DDD Egyértelmű, hogy Xperia U. Ha meg fontos a memória, vegyél Xperia Solát, annak bővíthető, és még a képernyője is nagyobb, a kamera meg ugyanúgy 5 mp.
2012. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ace-el össze se lehet hasonlítani! Az U 1000000000x jobb, ahogy előttem már kifejtették.


Egyébként a memóriáj arra nem kevés, amire használnád, mert nekem is rengeteg zeném van rajta, sőt komolyabb játékok is, és még mindig nem használtam fel a memória felét sem, úgyhogy mindenképp ajánlom.

2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*memóriája.
2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült még teleraknom, 2 hónapja használom. Az egyértelmű válasz: U.
2012. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!