Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a forradalmi újítás...

Mi az a forradalmi újítás amiért megérné az iPhone 4S-et lecserélni az iPhone 5-re?

Figyelt kérdés
A nagyobb kijelzőn kívül.

2012. szept. 17. 16:57
1 2 3
 21/27 Agressor20 válasza:
Hűha van benne panoráma fényképezés. Nekem is jöttek azzal h van benne panorámafotózás az 5ben, mondom ok, végre beletették mert kb 4 évvel ezelőtti samsung telómban már volt, most meg nem beszélni arról, h az S3-nak a panorámafótója azért különösen jó mert, van benne a pásztázás, és az igen élvezhetővé teszi a képet:)
2012. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Volt szerencsém kipróbálni az iPhone 5-öt se én semmit nem vettem észre hogy változott volna. Annyi még hogy kisebb lett a dock csatlakozó. Az alkalmazásokat ugyan olyan gyorsan megnyitja mint a 4S. Lehet hogy a hiperszuper , élethű grafikás FPS játékok jobban futnak az 5-ön de mivel én nem játszok telefonon ezért nem érint :) 1-2 játék van rajta ha úgy alakul le tudjam kötni magam de ritkán fordul elő hogy el is indítsam a játékot :)
2012. okt. 4. 21:14
 23/27 Multigod97 ***** válasza:
De ezek nem csak játékok, mondjuk a Keynote/Pages/Numbers amik még ipaden is néha akadnak
2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
gyorsabb valamivel és raktak bele LTE-t. kb ennyi az op újjítás( ami használható is)
2012. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Kutyus70 ***** válasza:

Nekem is most lesz 1 éves a 4S-em. Mielött megjelent az 5-ös, esküdtem rá, hogy meg fogom venni. de ezt az esküt megszegtem... Ugyanis semmi forradalmian új nincs benne. Nem vitatkozni szeretnék, de ezek a benckmark mérések engem nem nagyon győznek meg. Az, hogy 3X gyosabb mint a 4S, az miben nyilvánul meg a gyakorlatban...? Csak azért kérdezem ezt, mert nekem is volt szerencsém az az új 5-höz, és bizony amikor letettem mellé a 4S-emet és elkezdtem elindítgatni rajta mindent, nos annyira egyszerre működtek a dolgok, hogy nem hittem a szememnek. Nem sorolom fel mennyi mindent próbáltam ki, mert gyakorlatilag majdnem mindent, köztük a böngészőt is természetesen. Semmi sem gyorsabb. Egyetlen dolognál tapasztaltam különbséget, éspedig a játékoknál. A pillanatnyilag leg erősebb játékoknál az történt, hogy az 5-ös 5-6 másodperccel gyorsabban betöltötte a játékot. De ez is csak a betöltés volt, mert ami a játék futását illeti, az semmivel sem volt gyorsabb mint a 4S-en.

Aztán ott van a szín. Azt ígérték, hogy "40%-al erősen színtelítetség". Tény, hogy egy árnyalattal élénkebbek a színek, de 40% erősen túlzás, pedig nem vagyok színvak! Jó, ha úgy 10-15% élénkebb, ennyi. Tehát mondjuk úgy, hogy apróbb újítások vannak ugyan, de az, hogy "forradalmian", az hazugság volt, azaz üzlet.

Én azoknak javasolom az iPhone 5-öt, akiknek még semmilyen iPhone-juk nincs, vagy 3GS, esetleg síma 4 van nekik. Ők mindenképp az 5-öst vegyék. De akinek már megvan a 4S, annak fölösleges. Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy az a kis minimális plusz amit nyújt, nekem nem ér meg 80-100 ezer Ft-ot.

2012. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Kutyus70 ***** válasza:

Nekem is most lesz 1 éves a 4S-em. Mielött megjelent az 5-ös, esküdtem rá, hogy meg fogom venni. de ezt az esküt megszegtem... Ugyanis semmi forradalmian új nincs benne. Nem vitatkozni szeretnék, de ezek a benckmark mérések engem nem nagyon győznek meg. Az, hogy 3X gyosabb mint a 4S, az miben nyilvánul meg a gyakorlatban...? Csak azért kérdezem ezt, mert nekem is volt szerencsém az az új 5-höz, és bizony amikor letettem mellé a 4S-emet és elkezdtem elindítgatni rajta mindent, nos annyira egyszerre működtek a dolgok, hogy nem hittem a szememnek. Nem sorolom fel mennyi mindent próbáltam ki, mert gyakorlatilag majdnem mindent, köztük a böngészőt is természetesen. Semmi sem gyorsabb. Egyetlen dolognál tapasztaltam különbséget, éspedig a játékoknál. A pillanatnyilag leg erősebb játékoknál az történt, hogy az 5-ös 5-6 másodperccel gyorsabban betöltötte a játékot. De ez is csak a betöltés volt, mert ami a játék futását illeti, az semmivel sem volt gyorsabb mint a 4S-en.

Aztán ott van a szín. Azt ígérték, hogy "40%-al erősen színtelítetség". Tény, hogy egy árnyalattal élénkebbek a színek, de 40% erősen túlzás, pedig nem vagyok színvak! Jó, ha úgy 10-15% élénkebb, ennyi. Tehát mondjuk úgy, hogy apróbb újítások vannak ugyan, de az, hogy "forradalmian", az hazugság volt, azaz üzlet.

Én azoknak javasolom az iPhone 5-öt, akiknek még semmilyen iPhone-juk nincs, vagy 3GS, esetleg síma 4 van nekik. Ők mindenképp az 5-öst vegyék. De akinek már megvan a 4S, annak fölösleges. Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy az a kis minimális plusz amit nyújt, nekem nem ér meg 80-100 ezer Ft-ot.

2012. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Kutyus70 ***** válasza:
Bocsánat... nem tudom miért rakta ki kétszer! És még törölni sem tudom! :(
2012. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!