Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a forradalmi újítás...

Mi az a forradalmi újítás amiért megérné az iPhone 4S-et lecserélni az iPhone 5-re?

Figyelt kérdés
A nagyobb kijelzőn kívül.

2012. szept. 17. 16:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szerintem az iPhone 4S is gyors a kétmagos procival. Én jelenleg feleslegesnek tartok egy telefonba négy magos processzort. Szerintem kétmagos is bőven elég. Jó, persze tudom, le kell előzni azt a Galaxy S3-at.
2012. szept. 17. 18:43
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem értem mért siránkoznak ennyien, hogy szar lett az új iphone. Végülis elég sok mindent javítottak ami a régiben nem tetszett a többségnek.

- Kapott nagyobb és színesebb kijelzőt

- Kapott fém hátlapot, emelett még könnyebb is lett.

- Kapott 1GB ramot.

- Kapott új, még erősebb processzort, ami jelenleg forgalomban lévők közül a legjobb és a legmodernebb, ugyanis cortex a-15-ös magjaival 1ghz-n nagyobb teljesítményt ad le, mint a galaxy s3 féle 4 magos 1.4ghz-s cortex a-9.


Viszont iphone 4s-t én nem cserélném le, ha csak nem lenne sok felesleges pénzem.

2012. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Látom a kérdezőnek még nem esett le, ezért leírom, hogy mindenki lássa: Az iphone 5-ben is két magos processzor van.
2012. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Jó, igen. A nagyobb és szebb kijelző valóban jó ötlet meg fém hátlap(mert legalább a leejted a hátlapjára nem törik szét szilánkjaira) de szerintem a hiperszuper procit nem hiszem hogy annyira kihasználják az alkalmazások.
2012. szept. 17. 18:47
 15/27 anonim ***** válasza:
Nyílván még nem használják ki, de már elkezdték írni az új játékokat direkt iphone 5 számára. [link]
2012. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam játszani a telefonon úgyhogy maradok az jól bevált iPhone 4S-nél. GPS van benne, Wi-Fi van benne, mobilnetezni, telefonálni lehet vele,e-mailt gyorsan lehet vele küldeni és zenét hallgatni is lehet vele. Én csak ennyire használom és ezekre bőven elég egy iPhone 4S is.
2012. szept. 17. 19:03
 17/27 Zsazsa92 ***** válasza:
0%

plusz nagyobb a kamerája asszem talán 8 mpx

nagyobb kijelző

szebb kidolgozás,és igényesebb-aluminium felépítés vagy csak hátlap azt már nem tudom,de olvass utána interneten.

meg gyorsabb is igen.

2012. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Figyelj! Az iPhone4S az csak 4, az iPhone5 az meg 5!!! ez 25%-os javulas!!!


/applefanboy off

2012. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Van benne panorámakép funkció :D
2012. szept. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ezt úgy mondják, hogy sok újdonságot kapott, de nem eleget. ugyanezt el lehetne mondani az s3-ról is. s2höz képest gyorsabb, nagyobb, szebb a kijelzője...ennyi. de egyenlőre még az s2 is elfuttatja a legtöbb alkalmazást egy jóideig.
2012. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!