Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon irigy vagyok, mit...

Nagyon irigy vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam vett magának egy Samsung Galaxy S3-at, egész nyáron dolgozott, szabályosan szégyenlem magam mellette, nekem Xperia Sola-m van :S
2012. szept. 17. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ásd el magad. (Amúgy a Sola összességében sokkal jobb telefon.)
2012. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyéni szocprobléma. Posztold ki fb-re, majd ott lájkolják!
2012. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor én mit szóljak a Live with Walkmanemmel? Semmit, mert eddig ez a legjobb mobilom, ráadásul némi fejlesztéssel hozza a 2012-es Sony-k szintjét.
2012. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Porschet vagy egy Ferrarit. Az én lelkemet az mindig megnyugtatja...
2012. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sz@@rd le. Én a nyári fizumból kötvényeket vettem hogy később is legyen pénzem, és ne egy olyan telóm amit nem tudok rendesen kihasználni csak fölvágok a haverok előtt.
2012. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tisztában vagyok vele, hogy nem tudja kihasználni és ha nekem lenne én sem tudnám, csak na, jó lenne ha lenne egy ilyenem legalább egy hétig XD
2012. szept. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!