Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány mega lenne elég?

Hány mega lenne elég?

Figyelt kérdés
Hány mega kéne egy hónapra, egy nap egyszer kétszer felmennék fb-re, megnézném a tv műsort, néha az emailjeimet meg az időjárást másnapra? Ti mennyit használtok?
2012. szept. 16. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre 30 mega is bőven elég. Én is kb ennyire használom, plusz egész nap gyakorikérdésezek (képek nélkül), és a havi 50 megát eddig kétszer sikerült elhasználni 1.5 év alatt.
2012. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre tényleg elég 50 mega. Sajna én 500MB-vel se jövök ki ezért jövő hónapban limit kiegészítőm lesz azaz +1000FT-ért kapok plusz 1GB-t :D 1.5GB nettel már azért elég lesz :D
2012. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyerekek nekem 16gb van és az nem elég nekem pedig nem töltök le semmit se videót nem nézek youtubeon. ez rohadt opera minit használom kép nélkül és így sem elég! mi francot cseszek el? ja és 6900ft ot fizetek havonta csak a net. plusz még 3500ft beszelesre. több mint 10 000 forintot fizetek. t-mobileos vagyok. segítségetek kérem. mit csinálják????
2012. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne engedd fel a netre az opera minin kívül a többi alkalmazást. Nekem is volt olyan időjáráswidgetem, ami naponta több száz megát evett (hál'istennek csak wifire volt felengedve).
2012. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!