Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hónapban egy androidos...

Egy hónapban egy androidos hány mega netet "fogyaszt"?

Figyelt kérdés

80 mb net mennyi ideig elég?

Telenoros Praktikum+net-et akarok.


2012. febr. 16. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Van valami program, ami méri az adatforgalmat?
2012. febr. 16. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem 100 megás t-s netem van, és ha nem töltögetsz le nagy játékokat marketről és nem nézegetsz youtube-on videókat, akkor talán kicsit sok is, nekem még nem sikerült a 100 megát felhasználni 1 hónapban, facebook-ot használom főleg, meg e-mail-jeimet szinkronizálja, néha buszmenetrend.
2012. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
3g wacth dog-ot töltsd le én azt használom be lehet állitani h. figyelmeztetsen és a ott lesz az ikon h. mennyit használtál el.
2012. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok kösz, majd megnézem. Amúgy letölteni otthon töltenék wifivel.csak a widgeteknek kéne. annak meddig elég a 80 mb?
2012. febr. 17. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem havi 50 megám van, fölötte lassú. Itthon is, barátnőmnél is, egyetemen is felmegy wifire, egyébként meg csak mailekre használom az alap netkeretet, meg, ha utazom, és nagyon unatkozok. Bőven elég. Ha nincs wifid, akkor viszont rohadt kevés lesz.
2012. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!