Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon olcsón?

Okostelefon olcsón?

Figyelt kérdés

Olyan telefont keresek ami multi touchos szóval tudom érinteni több helyen.Szóval kapacitív kijelzője legyen!jó lenne ha Androidos lenne mivel mostanság ezekre vannak a legjobb játékok!Jákétos jellemű vagyok :):D processzor,ram legyen benne.A márka nem érdekel!Jó lenne (de persze nemkell annyira :) )ha szétcsúsztathatós lenne szóval ha lenne hozzá billentyűzet mint pl az Xperia x10minipro-nál ez a telefon jó is lenne nekem csask sokallom az árát!nagyonis!:D Szenzorokkal el legyen látva.

Van ien telefon olcsón?:D Esetleg használtan?!:D Vagy ez csask az én álmom?:D


2012. szept. 16. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked az hogy olcsó?Mert 20-25 ezret akkor további szép álmokat.
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát az ilyen telefonok olyan 30-40 ezernél kezdődnek ha csak nem ilyen kínai 1 hónap után szétesős szart akarsz.
2012. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom ti miről beszéltek de a itt ahol én lakom (bár nemhinném h ez változik helyenként) a Telenorban van Xperia X10 MiniPro 30-ért és igen sokallom ezt az árat nagyon is és minden telefon kínai szar!:D Montam márka nemérdekel ha vki kínai szarnak tartja és ha oylanis h 1x leesik és tönkre megy nagy valószínűséggel mint pl SciPhone...azsem érdekel majd max vigyázok rá...
2012. szept. 16. 12:56
 4/9 harcos15 válasza:
29-30 ezer forintert a samsung galaxy mini vagy ugyanennyiert a sams.galaxy y,zte blade
2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval 20-25 be már van ien telefon és igen ezt is sokallom érte :) Nemvagyok gazdag és ritkán veszek telefont nemfogok egy csomót kiadni érte :) Előző telefonom tönkre ment és 5ezerért vettem neten :) egyedül szétcsúsztatható nemvolt!másfél évig bírta!
2012. szept. 16. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Okostelefont ennyiért újonnan sehogyse tudsz venni.Max ilyen 3 éves használtakat.
2012. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Meg sima butafonokat lehet ennyiért venni.
2012. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
X10 nagyon rossz, ha már ez az árkategória, akkor próbálkozz mondjuk ZTE Blade-del vagy Galaxy Minivel. Jobb ennyiért nincsen :(
2012. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Se xperia x10 mini amúgy se multitouch-os.
2012. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!