Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy S3?

HTC One X vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Hozzaertok valszat varnam, indoklassal is ha lehet :) Koszonom!
2012. szept. 15. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
S3 !
2012. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Akár műanyag, akár csúnyácska, de S3. Év végéig nem várható annál jobb készülék itthon (LG Optimus G).
2012. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
One X, sokkal szebb a kijelzője és saját tapasztalatok alapján gyorsabb.
2012. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, ájfon 4s tulajdonosként ha a 2 készülék közül kellene választanom, én az S3mat választanám, mivel kicsit jobban tetszik, kicsit nagyobb a kijelzője, és a Hárdvere is erősebb ha jól tudom.


De szerintem menj be egy T-Mobile-ba vagy Vodaphone-ba, és alaposan tapizd le mindkettőt, és utána gondolkodj el az iPhone 5-ön ;)

De a Note 2 nem téma? Érdekes lenne azon is elgondolkodni.

2012. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

One x. Iphone-t eszedbe ne jusson venni... Az alkatrészei körülbelül annyit írnék mint egy olcsóbb buta telefonénak, ami kb 36 ezer forint... Néha úgy sajnálom az olyanokat akik megveszik százezrekért az Iphonet közben pedig nem ér többet 50 ezernél és méghozzá nem is a legjobb telefon

Ha nem hiszitek itt a bizonyíték: [link] (bocs az offért, de válaszoltam is :) )

2012. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Note 2/iPhone 5 azert nem tema, mert holnap kell telefont vennem, mivel az elozot elloptak (jelenleg a rendorsegen van bizonyitekkent, ki tudja mikor kapom vissza), es a munkam miatt fontos a folyamatos e-mail/stb elerhetoseg. iPhone 5 egyebkent feketeben nagyon tetszik, de csak az ahogy kinez. Note 2-t tuti fogok venni, de oktober meg 'messze' van a holnaphoz kepest.


Varom a tovabbi valaszokat/indokokat :)

2012. szept. 15. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. szerined az s3-ban, vagy bármelyik más telefonban aranyból vannak az alkatrészek, vagy akkor az miért ilyen drága? szerintem abba se ér többet a proci, mint 35 dollár...bírom az ilyeneket, akik azt mondják, hogy az iPhone túlárazott, és egy olyannal hasonlítják össze, ami még drágább nála...:D egyébként meg kérdésre válaszolva én is HTC-t venném, pont azért, mert olcsóbb, mint az s3, mégis jobban fel lehet használni a hardverét...
2012. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
One X lett a vege. Az S3 is szuper de elvetettem az otletet mivel ugyis akarok majd venni Note 2-t, ket majdnem egyforma telefonra pedig nincs szuksegem. Koszonom a valaszokat!
2012. szept. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!