Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IGO/motonav probléma? SÜRGŐS!

IGO/motonav probléma? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Megszereztem mindkettőt, de azt írják telepítés után, h helyezzem be az sd kártyát. Xperia S nem bővítheő. Mit tegyek? Honnan szedjek le hozzájuk európatérképet? HELP! SÜRGŐS!
2012. szept. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van valami sys.txt, abban írd át az "sd kártya" elérési útját.
2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs, de nem vagyok nagy szakértő. :D. astrovval kerestem, de még az igo mappát sem találom :((
2012. szept. 13. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor pont az a baj... Az iGO mappát neked kell bemásolnod a gyökérbe, nem elég csak az apk-t feltelepíteni.
2012. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fúú... csak az .apk-t töltöttem le, mappát nem. elég ha létrehozom astroval?
2012. szept. 13. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, elfelejtettem visszajönni.


Nem, azt is le kell tölteni, abban van minden, ami kell, az apk gyakorlatilag csak a keret. Nekem csak magyar térkép van benne, de így is 400 mega fölött van a mappa.

2012. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!