Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Go (ST27i) telefon...

Sony Xperia Go (ST27i) telefont, hogy kell root-olni?

Figyelt kérdés

Android 2.3.7

Angliában lett vásárolva ha ez is számít.


Előre is köszönöm!


2012. szept. 13. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
(ST27i) , root
2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beírod gogleba
2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hoz ilyet, azért köszönöm!
2012. szept. 13. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
google első találat [link]
2012. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 17. 10:33
 6/7 anonim válasza:

Üdv!

Egy magyar leírás nem ártana, de talán még túl új a telefon.

Itt van egy angol leírás:

[link]

Az elején bootloaderbe kell rakni a telót h. ki lehessen nyitni.

Ahoz itt a leírás:

[link]


De én itt elakadtam:

press power and vol-up, as it vibrates let the power go, hold vol-up until the Sony logo comes and again vibrates, then let vol-up go and press vol-up two times directly again.


Igazából annyit kéne csinálni h. power + hangerő fel gomb nyomva tartani, majd usb-re rádugni, amikor rezeg felengedni a powert, de tartani a hangerő fel gombot míg be nem jön a Sony logo és rezeg, ezután felengedni és rögtön egymás után 2x megnyomni a hangerő fel gombot.


De nekem nem sikerül valamiért, cmd-be fut a fastboot.exe, várakozik a Devicere.

Aki esetleg tovább jut ennél, a lépésnél, az leírhatná, hogy, hogy csinálta. Vagy, ha esetleg van egy jó leírása, azt belinelhetné.

Hát én eddig jutottam!


Köszi!

2012. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem de nincs semmi használható, még tényleg új a teló szerintem. Inkább várok, nem kísérletezem.
2012. szept. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!