11 évesen Iphone?

Figyelt kérdés
Szerinetetek megvegyem a lányomnak?

2012. szept. 12. 21:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Ezt érdemlem, mert javaslatot tettem? Mert ha igen, te beteg vagy. Már elnézést a kifejezésért...
2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
mint ahogy már előttem is mondták, megerősítésképp: az iPhone -t felejtsd el. Ott van esetleg a Sony Xperia tipo is, vagy a Huawei Ascend Y200. Egy ilyen kislánynak viszont egy még egyszerűbb modell is bőven megtenné.
2012. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Corby-t NE vegyen mert az olyan lenne neki mint 10 pofon! Egy olcsóbb, kisebb méretű Sony jó lenne neki, ami nem hívja fel annyira a figyelmet!
2012. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha Samsung inkább Monte.. Vagy ténylg a Blade vagy SE minik közül valami..
2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Te ismered a kislányt és tudom, hogy ma már egy mobiltelefon nem csak, hogy jól jön, de nagyon hasznos is tud lenni hogy elérhesd bármikor.


De szerintem egy 11évesnek egy egyszerű telefon lenne a legjobb amivel telefonálni tudtok egymásnak és nem vonzza, hogy komolyabb időt töltsön el vele. Egy ilyen mini számítógépet biztosan nagyon élvezne, de most van még abban a korban amikor remélhetőleg a társaival szívesebben tölti az időt akárhol (a többiekkel utazik és beszélgetnek, a szünetben velük játszik... stb) ha nincs igénye rá nem kell generálni neki :)


Egy 11 éves gyerek ráadásul elég sokat mozog és még nem vigyáz úgy a holmijaira, hogy az egyik legsérülékenyebb telefon ezt kibírja. Egy hagyományos telefon, abból is egy kicsi kompakt, nem sérül olyan könnyen, ha elejti vagy vizes lesz kicsit. Ha pedig okostelefon akkor szerintem egész szép választék van már por/csepp és ütésálló darabokból. Ha megengedheted magadnak inkább egy ilyenre ruházz be, megelőzve a baleseteket :)


Persze az iPhone egy jó készülék. Biztosan nagyon jól ellenne vele. A Használata is nagyon egyszerű. Ha megengedheted magadnak ne fáraszd magad a gyenge Samsungokkal vagy a ZTE-vel.


Érdeklik amúgy az ilyen készülékek?

2012. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kerdes kamu. Akinek tenyleg ugy all anyagilag az nem itt fog tanacsot kerni hanem megveszi es kesz. Na meg iPhone-rol visszaugrani Corby-ra, lol.
2012. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 menta34 ***** válasza:
15%
corby-d van és iphone-t szeretnél?:)
2012. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15 koszi,17 NEM az anyukaja vagyok!nekem Samsung Galaxy Ace-2-om van!
2012. szept. 13. 09:04
 19/25 menta34 ***** válasza:
88%

A corby akkor sem megoldás semmire.

Egy olcsóbb androidos telefon kéne szerintem, 20-30e körül, az már érdekes és használható is, de talán nem is annyira extra flanc. Vidd el a gyereket a boltba, és mond meg, hogy x ezerig választhat :)

2012. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjátok már :D Ez egy hülye telefon! Ahogy Jobs is mondta anno nem ér ennyit az egész. És tényleg. Hogy a fenébe lehet egy ilyen kacaton ölre menni. Mint régen az AMD vs Intel szájkarate. Bár az lehet még mindig megy. Elvinni, hogy válassza ki ennyi meg annyi pénzkorláttal meg egy 11-évessel ne csináld meg (főleg ha valami kedves ajándéknak szánod. Nincs megalázóbb egy szülinapot vagy egy karácsonyt így lerendezni).

Ez egy hülyeség és neki még nem kell ilyenekbe döntenie.


A telefon egy eszköz te meg a felnőtt vagy aki odaadja neki. 4-5 év és úgyis ő dönt már a dolgairól.


Ami legyen benne mert szerintem hasznos:

GPS és térkép amit taníts meg neki használni, lehetőleg legyen offline vagy valami jó csomagban legyetek. Jól jön.

Tudjon telefonálni (ha előfizetésesek vagytok akkor valami családi csomagba be lehet ruházni akár) és ha kell akkor így elérhetitek egymást (hozz haza a suliból mert lekéstem a buszt, vagy hasonlók)


Ezt a kettőt a legtöbb telefon meg tudja valósítani, mellé tényleg nem árt ha nem hal be tőle ha vizes lesz. Amikor még kislány voltam én égetnivalóan viselkedtem, folyton fára másztam meg szaladgáltam a többiekkel. Fociztunk...stb. És volt már telefonom a Siemensnek az a gumis régi kék vacka M35i vagy valami ilyesmi neve volt. Azért olyant kaptam mert

a. - A nokia hasonló megoldása piszok drága volt :P

b. - Ezt nem tudtam összetörni.


Senki nem ütött le vagy rabolt ki a telefonomért, pedig lopkodták már akkor is őket. :D bár azok más idők is voltak persze, de nem gettóztunk a csajokkal olyan helyeken ahol ilyen megeshetett volna velünk olyan könnyen.


Mellesleg nem árt ha megszokja és ez nem neki szól igazából hanem jópár emberkére ráférne, azt hogy a telefon telefonnak van ami arra jó, hogy felhívd akivel beszélni akarsz. Nem a tiéd egyik telefon társaság vagy oprendszer sem. Egy bitet nem programozott bele a legtöbbetek (ha nem mind) se az apple se a google rendszerébe. Akkor meg miért kell melldöngetni mellettük? Mindegyik a pénzt húzza ki a zsebetekből egyelőre.

2012. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!