Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek motorola defy+ -t?

Vegyek motorola defy+ -t?

Figyelt kérdés

Valamilyen strapabíróbb telefont szeretnék, és kinézetre ez szimpatikusabb, mint a sony xperia go, amit még ajánlottak csepp meg "törés" álló kategóriában.


Amiben különbséget látok, az az, hogy a sony


drágább

újabb

kétmagos

a videó felbontása jobb

a kijelzője kicsit kisebb

nem írja, hogy multi-touch



Na most így is úgy is telefonról beszélünk, ha jó minőségben akarok videózni, akkor nem a telefont veszem elő.


Az, hogy egy ill. két magos, semmi extra használatnál mit számít? Pl. ha eltévedek, akkor megnézem, hogy merre menjek, vagy útközben megnézem, hogy megjött-e már a számlámra a pénz vagy ilyesmi,? Mit veszek észre ebből? Játszani, filmetnézni stb. szintén nem a telefonon fogok. Elég nekem a defy+? Jobban tetszik, de, ha egyértelműen rosszab, mint a sony, amit én nem tudok értelmezni a tulajdonságok alapján, akkor nyilván nem azt választom.


Én itt hasonlítottam össze:

[link]


2012. szept. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kijelzője sokkal jobb a Defy+-nak, hétköznapi használat közben pedig nem veszed észre a teljesítménybeli különbséget. Nekem sima Defy van, 35-ért vettem fél éve használtan, főzött rommal, 1.1 GHz-re húzva semmi kívánnivalót nem hagy maga után - és normál használattal 2 napig, spórolósan 3 napig kihúzza egy töltéssel. A Defy+ csak jobb lehet, mivel nagyobb az akksija. (Amúgy a videófelbontása a Defy+-nak is 720p, el van írva.)
2012. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Distance10 válasza:
Ha tudsz angolul akkor a Defy+ a neked való telefon és most vettem 2 hete :) meg vagyok elégedve de még gyakorolnom kell mire profin belejövök a menu használatába :) mert angolul van
2012. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Tegyél rá főzött romot, mind magyar.
2012. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Á nekem nem kell magyarítgatás, amit lehet alapból angolul használok.
2012. szept. 13. 23:37
 5/5 anonim válasza:
Természetesen Defy Plus-ot javasolnék, mert igen is van már rá full magyar MIUI ROM (szerintem sokkal jobban használható és szebb, mint a Cyanogen vagy egyéb Speedforce és társai ROM-ok) és sokkal szebb a kijelzője! youtube.com pedig elég bizonyítékot szolgáltat, hogy víz,por és ütésálló!
2012. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!