Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok netezni a...

Miért nem tudok netezni a telóval a wifiről?

Figyelt kérdés

Régebben működött de egy ideje nem tudok a saját wifinkről(tp-link) netezni a telóval(motorola defy). Egy oldalt betölt és annyi. Utána nem tölt be semmit, nincs kapcsolat de a wifire kapcsolódva van. Más pc/laptoppal működik a wifi.

Már mindent kipróbáltam és állítotam amit a routeren lehet.

Légyszi segítsetek mert már nagyon idegesít és nem tudom megoldani!

Előre is nagyon köszönöm!


2012. szept. 9. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak böngésző vagy semmi nem működik (tehát pl. Play-ből sem tudsz letölteni, facebook, stb)?

Ha csak a böngésző szar akkor egyszerű: szedj le egy újat (Opera Mini, Dolphin Browser (Mini))

Ha sehol sincs szarabb a helyzet, csinálj egy factory resetet (beállítások/titkosítási beállítások/gyári beállítások visszaállítása, nem biztos, hogy magyarul így van, nekem angol a telefonom, valami hasonló).

2012. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sehol nem megy a net. Volt a telón MIUI, CM7, CM9, CM10, gyári 2.2, egyikkel se megy. Viszont más wifin(mekinél, éttermek, szállodák stb.) működik :S
2012. szept. 9. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp a routerrel lesz gond.

Az a gond, hogy innen távolról nem tudok segíteni benne, mert minden routernek másabb a menüje, másabb dolgokat lehet beállítani, stb.

Reseteld a routert, és az visszaállítja gyárira, úgy elvileg működnie kéne.

Ha nem tudod hogy kell resetelni: van egy süllyesztett gomb a router hátulján, ezt egy tűvel tudod a legegyszerűbben benyomni, 5-10 másodpercig nyomva kell tartani és meg is történt a csoda.

2012. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!