Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3.7 inch-en kényelmesen lehet...

3.7 inch-en kényelmesen lehet netezni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyéni preferencia kérdése, szerintem már egész jó. 3.5"-hoz képest egész komoly előrelépés, pedig papíron nincs sok különbség.
2012. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem szoktad meg a nagyobbat, akkor lehet. Én minimum a 4,3 hüvelyket preferálom, de azért jó ha van annál nagyobb.
2012. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg mihez kepest. En elvagyok egy xperia mini-n is ha nincs mas, de mar megszoktam a 4,7 col feletti kijelzoket. Ami nekem pedig kenyelmes az a 7 col, mondjuk utkozben felkezzel, 10 col ha le tudok ulni/le tudom tenni valahova a tabletet, szamitogepen meg 24 col felett. Elegge szituacio- es eszkozfuggo a dolog. (Tudom hogy Mobiltelefonok kategoriaban vagyunk, de mar leirtam a velemenyemet ha erre jartam.)
2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hááát. én az x8-amtól két dolog miatt cserélném. egyik természetesen az elavultság, a másik a használhatatlanul kicsi kijelző. 3 collal bohóckodok 2 éve.


megfogadtam, minimum 4 col.

4.2 a legjobb. elég nagy, de még emberi méret.

max 4,5-6-7 coll. noteok már nem tetszenek.


3.7 még elmegy, de nagyon durván bestbuynak kell lenni, hogy olyat vegyek.

2012. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!