Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a TASS. Ops nevű...

Letöltöttem a TASS. Ops nevű fájlt, de a PC-m . Txt ként kezeli! Segítség?!

Figyelt kérdés

Rootoláshoz kellene, letöltöttem, de ha ODIN-nal meg akarom nyitni, az írja: "Ez a mappa üres." Pedig abban a mappában van, csak a PC-m azt hiszi rá, h az egy .txt formátumú fájl.

You tube-n tutorial videóknál ezt a linket ajánlotta mindenki, és nekik megnyitotta az ODIN! Mit tegyek?



2012. szept. 9. 14:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget. Úgy látszik, itt ezen az oldalon csak kezdők vannak, akik úgy gondolják, profik pl. elktronikában, de ha jön egy ilyen kérdés csak vakarják a fejüket. Egyébként sok óra kutatás után tudtam meg, hogy a Firefox böngésző menti .txt-ként, ezért Google Chrome-val kell letölteni.
2012. szept. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!