Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akadozik a beszélgetés?

Miért akadozik a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új Sony Xperia Tipot, és van amikor én hallom a másikat úgy hogy akadozik a hangja, van amikor engem hallanak úgy. A térerő maximumon van és azoknak is akivel beszélgetek. Közrejátszhat az, hogy a telefon kártyafüggetlenné lett téve? Vagy ehhez nincs köze?
2012. szept. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy?
2012. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Orange a szolgáltatóm, és a T mobile-ból vettem a telefont. Azért kellett kártyafüggetlennél tenni, mert eredetileg T-mobilos hálózatra készült. (szlovákia) Lehet hogy azért akadozik?
2012. szept. 9. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a függetlenítés közben valami baja lett, de ez nem valószínű. Ha van otthon más szolgáltatótól kártyád akkor rakd bele azt és úgy próbáld meg.Ha úgy is akkor a telefon, ha úgy nem, akkor a szolgáltató a hibás.
2012. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!