Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Nokia E52-őt...

Vettem egy Nokia E52-őt használtan, de újszerű állapotút. Az össz. Beszélgetés 52 óra. Az aksija max 3 napot bír, de inkább 2-őt úgy, hogy vettem egy zsír újjat. Ez a teló ennyit bír vagy van vmi baja?

Figyelt kérdés
Naponta fél-1 órát beszélek és az emileket nézem rajta.

2012. szept. 4. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyit bir..esetleg lejjebb veheted a képernyő fényerejét,én minden telómnál megcsináltam ezt.
2012. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Még sosem volt telefonod?

Egy ekkora kijelzős telefonnak energia kell.

Főleg ha még tapogatod is.

2012. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
67%
Az e52 nem érintős.........
2012. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tenyleg ennyit bir, ez meg egesz jo ido is egyebkent
2012. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"bp1985 válasza:


Az e52 nem érintős......"


Ki kérdezte?

2012. szept. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Sötétek vagytok, az E52 egy gombos okostelefon, kis kijelzővel, eleve úgy reklámozták, hogy nagyobb akksi stb simán el kéne mennie gy hetet.
2012. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így van mint ahogy az előző válaszoló mondta! Ezért keveslem azt a 2-3 napot. Mi lehet akkor a baja? Ha energiatakarékos módba használom akkor se megy többet sokkal max fél nappal.
2012. szept. 5. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vettél új akksit is, és azzal is ilyen akkor szervíz. Az enyém kihúzott 5-6 napot zenével, telefonálással.
2012. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van, és nekem is hamar lemerült, aztán beállítottam a mail frissítés gyakoriságot, 4 óránkénti ellenőrzésre, az 5 perc helyett, és 5X többet bír azóta :) Kiderült hogy a sok mail net használat miatt leszívta az aksit...
2012. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!