Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik haverom hozott egy...

Egyik haverom hozott egy telefont?

Figyelt kérdés
hogy nézzem meg mi baja van de az a helyzet ilyen tipusú problémával nem találkoztam még azt tudni kell hogy kéz alól vette . Nos a probléma az hogy alapból kártya nélkül vette és telenoros ami pedig nekem itthon nincs és neki se volt . Azt írja a telefon így kártya nélkül hogy az Adatforgalom letiltva és hogy nincs szolgáltatás. Ez normális kártya nélkül szerintem de ezt szerintem vissza kénne vinni-e akitől megvette mert lopot szerintem mekkora erre az esély?
2012. szept. 7. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lopták és nagyon pattog még meg is verhetik. Ha a "haver" dinka volt és megvette kipróbálás nélkül, akkor tudja be tanulópénznek.
2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldotuk . . Igen sajnos az volt mondtam is neki hogy máskor csak olyan embertől vegye akiben meg is bízik
2012. szept. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!