Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a memóriakárty...

Mi lehet a baja a memóriakártyámnak? (lent)

Figyelt kérdés
Volt rajta 160 zene,de tegnap előtt raktam még rá 25öt...tegnap kaptam egy új telefont ami azt a 25-öt nem jelzi ki,hogy rajta lenne,csak az eddigi 160-at,de ha a 160ból törlök egyet akkor kijelez egy újat a helyébe.A régi telefonom kijelzi mind a 185-öt. Mi baja lehet?A telefon tökéletesen működik.

2012. szept. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes probléma. Nem vagyok biztos benne, hogy ez segítség neked, de hasonló problémám nekem is volt Android és Symbian rendszeren is. Ilyenkor a megoldás mindig az volt, hogy a zenelejátszót utasítottam, hogy keresse újra a zenéket.


A végén megtalálta mindig az összeset. Valószínű hogy a zenelejátszó ugyanis nem a mappát tallózza, hanem egy adatbázisban tárolja a zene adatait és ezt nem frissíti csak ha utasítod.


Hátha segít.

2012. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is Symbian rendszerem van.Ha megnézem a zenetár adatait akkor írja,hogy a memória egység nem érhető el.Amúgy a könyvtárat próbáltam már sokszor frissíteni,de mindíg megáll 6-nál vagy 1-nél,de van,hogy el se kezdi és újra kell indítsam a telefont mert nemnagyon akar belépni utána semmibe.Nokia 5230 as telefonom van.
2012. szept. 7. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Na,megtaláltam az összes számot az alkalmazások-iroda,fájlkezelőben,de a zenelejátszóba nem rakja be mindet.
2012. szept. 7. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
symbianon a Power AMP zenelejátszót használtam mindig. Próbáld ki hátha megoldja a problémát. A Nokiaprogramok oldalon megtalálod.
2012. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem.Hogy kell felrakni a telefonra? még sosem csináltam ilyet.
2012. szept. 7. 20:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem a cuccot,kicsomagoltam s aztán?
2012. szept. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!