Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a memoriakártyámnak?

Mi baja a memoriakártyámnak?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Samsung érintő képernyős telot...Az előző telomból vettem ki a memória kártyát MikroSD..abba jó volt, de erre nem reagál, sőt a hugoméba sem ..nekem viszont a másik telomba jó volt Noki6600..szal nem értem?Egy csomó adat rajta van, és egyik teló se veszi be az enyémet ami meg volt eladtam.Valahogy csak meg lehet csinálni hogy jó legyen nem??Légyszi segitsetek.Köszi szépen előre is!!!
2010. nov. 23. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:

nokia 3600 ..bocsii

ez pedig Samsung S5230

2010. nov. 23. 19:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell formázni. Adat lement PC-n, format, adat vissza
2010. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oké ezer köszi remélem jo lesz

és azt meg tudja mondani valaki hogy miért szikrázik az adatkábel amikor bedugom a gépbe???:O:O:O:O

2010. nov. 23. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Az viszont érdekes :D

Működik az adatkábel? Nem kontakt hibás?

2010. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

működik.igen.de bedugtam vagy 2x és szikrázott:O

aztán nagy égett szag..

most akkor a gépemmel van baj vagy az adatkábellel??

2010. nov. 23. 19:29
 6/9 bp1985 ***** válasza:
A gépeddel. Rossz a táp, és többet ad le, mint 5 voltot. Ennyi az egész. Cseréld ki a tápodat, valami ormálisra. Chieftec, fsp. Ha az érintősöd meg s5230, akkor add el gyorsan, míg garanciális.
2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Ja, de ha még kell vmi géppel kapcsolatban, írj, segítek.
2010. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké köszönöm széépen

sikerült megcsinálni a memo kártyát.

miért adjam el a telót??:O

2010. nov. 24. 11:03
 9/9 A kérdező kommentje:

Na meg a multkor olyat csinált a gépem hogy egyszercsak lefagyott....ujra inditottam alul, és a monitor nem reagált..azt hittem az romlott el..aztán áthoztam anyámét az jóó volt..

aztán hátul máshova dugtam be a sajátomat és megjavult, viszont, arra a képernyőfelbontásra állitottam vissza,ami eddig volt, és csíkos a képernyő..másra viszont nem tudom mert max 4 féle felbontás van már csak az egyik nagyon nagy..a másik meg iszonyat kicsi, azokon nem csikos de ugy meg nem jó..hogy az mitől lehet?

van már vagy 10 éves ez a gép.eddig nem volt baja, de egyenlőre nincs pénzem ujat venni=(

ha ujra huzom a gépet akkor esetleg lehet hogy megint sokféle képernyőfelbontás lesz? és nem lesz csíkos?vagy más a baja? haverom szerint driver hibája van vagy mi..én nem non értek hozzá=S

2010. nov. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!