Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lucky Patcher használata...

Lucky Patcher használata rootnélkül?

Figyelt kérdés
lehetséges lenne?

#Lucky Patcher #without root
2012. szept. 5. 20:58
 1/7 fairi1 ***** válasza:

ha program megköveteli akkor kell a root

root nélkül hogy a fenébe férne hozzá a rendszerfájlokhoz?


ha már nem akarsz fizetni a programokért, talán egy kis rootolás is fog menni

2012. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha nem 3500ftb kerülne a game XDDDDD


csak attól parázok h láttam olyan appokat google play en h nem indulnak a rootolt telon v vmi

2012. szept. 5. 21:53
 3/7 fairi1 ***** válasza:

ha game-t akarsz akkor lehet hogy van külön crackelt változata igy elkerülöd a rootolást, de lehet vírusos..

vagy rootolsz és akkor más miatt szívhatsz, de én még nem hallottam arról a problémáról amit említesz

nekem mindig rootolt volt a telóm és sose volt bajom, bár én nem játszok telón...


vagy fizetsz érte és akkor nem kell félned ilyenektől vagy kiskapukat keresel akkor meg bármi rossz történik magadra vess.

2012. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hallottam olyanról, hogy valami nem menne rootolt telón, de egy gombnyomásra lehet unrootolni (ideiglenesen, aztán megint egy gombnyomás és újra rootolva vagy), és meg van oldva.

Talán Titanium Backup tud ilyet, már nem tudom pontosan melyik program, de úgy sem találsz olyan programot, ami nem menne a root miatt.

2012. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lehetséges..........két teló kell hozzá, egy rootolt és amire fel akarod tenni.........rootolton használod luckyt, majd az appmonster nevü programmal elmented.......az így készült apk gond nélkül, patchelve kerül a nem rootolt telkóra amint installálod......csííííííííír
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jatekkal talalkoztam amelyik nem indult rootolt telon de mar nemtom a nevet, jonak nezet ki de amiatt felesleges lett volna unrootolnom
2014. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Igen, lehetséges! Csak újra kell telepítened az apk fájlt!

Egy kis tutorial videó ( magyarul ): https://www.youtube.com/watch?v=-6jpeenlCy8

2015. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!