Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb torrent letőltés kezelő app. Androidra?

Figyelt kérdés
Eddig az aTorrent-et használtam,de lehet,hogy másikat választok.

2012. szept. 5. 17:44
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Én tTorrentet használok. Nem lehet okom panaszra.
2012. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szint úgy! Panasz lenne annyi, hogy pl. ha a torrent file bent marad a kliensben, de a letöltött file-t törlöm egy filemanagerrel, akkor újra leakarja tölteni. Szóval amit torrentről töltesz, majd törölni akarod, azt célszerű a kliensből megtenni.
2012. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ennél hogy ha az alkalmazásban törlöd a fájlt akkor kitörlődik a letöltött fájl is,mert az aTorrent régebbi verziójában volt az ,hogy miután letöltöttem valamit kitöröltem az aTorrentből és ezzel jól leszívattam magamat.

De a bajom csak az volt vele,hogy már 2-szer megcsinálta,hogy úgy leállt a letőltés,hogy bele sem engedett az alkalmazásban a letöltendő fájlba,hogy tovább indítsam.

2012. szept. 5. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utorrenthez hasonlóan, a ttorrentben is úgy tudsz törölni, hogy van egy törlés opció és egy törlés és... opció. Ezt úgy tudod előhozni, hogy a kliensben az adott torrent file-t hosszan érinted, majd felugrik egy menü, ahol többek között ezt is kitudod választani. Tehát törlésnél nem feltétlenül törlődik a letöltött cucc, de akár törölheted azt is.
2012. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!