Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy samsung galaxy...

Renii66 kérdése:

Nekem egy samsung galaxy gio-m van. Lassan megvan mar egy fel eve es eddig semmilyen panaszom nem volt ra, mostazonban kezd lelassulni, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A problemam az vele, hogy minden ok nelkul elkezdett lelassulni a galeria taram...meg van nagyon sok helyem, szoval biztos nem ez a problema.Valahogyan frissiteni kene.Valaki esetleg tud olyan modszert ajanlani ami segithet?..Koszi elore is a valaszoloknak.

2012. szept. 3. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Nekem galaxy s-em van, de hasonló volt a problémám, sok felesleges alkalmazást töröltem, illetve újraindítottam a telót, most jó:)
2012. szept. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!