Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ahol világítania kéne /szóval a kijelző/ ott nem világít..:SS Próbáltam már újra be-ki kapcsolni,de az a fura,hogy hívni tudok.:O

Szóval mit tegyek?

Novemberben lesz 1 éves a telefon. Sony Ericsson W100i és néha kiesik a kezemből..

Kérlek segítsetek.!


2012. szept. 3. 13:13
 1/3 anonim válasza:

Eddig jól világított, nem állítottál át rajta valamit??


1, tönkrement

2, tönkretetted

3, átállítottad (véletlen/direkt)


Van olyan beállítási lehetőség, ahol azt állíthatod be, hogy csak este (bizonyos időközök alatt- te állítod be) világítson, de azt nemtudom, hogy ennél a fajta telónál is van-e.

2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a kettes,mert semmit nem állítottam rajta..Előtte mobil facebookoztam,szóval semmit nem csináltam,csak aztán elment a kép..:SS De még zenét is tudok rajta hallgatni,szóval meg kell tanulnom világítás nélkül használni..:)
2012. szept. 3. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél új telót. úgy nem lehet használni, ha semmit nem látsz a képernyőjéből. meghát amúgyis elég régi "jószág" :)
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!