Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 simkártya 2 telefonhoz 1...

2 simkártya 2 telefonhoz 1 telefonszámmal?

Figyelt kérdés

Új telefont veszek (100k) viszont a munkahelyemre nem vihetem magammal mert féltem (építőipar), van egy másik gagyibb telóm, olyan kellene nekem, hogy egy meglévő simkártyát lemásolni és a másik telefonba is beletenni, és ha hívnak akkor csörögne mindkét telefon.


Van ilyenre lehetőségem?


remélem érthető a problémám.


2012. szept. 2. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nincs lehetőség sajnos. Végy egy másik kártyát, és átirányítással megoldható kicsit másképp.
2012. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamikor biztosan volt olyan lehetőség, hogy adtak egy másik SIM-et is ugyanazzal a számmal az auós kihangosítóba, ez egy extra kihangosító volt. De ezt amikor bekapcsolták, a másik elhallgatott, és plusz oénzt kértek a szolgáltatásért.
2012. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!