Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy nem kell...

Miért van az hogy nem kell fizetnem a netezésért?

Figyelt kérdés

Vettem domino csomagot, majd itthon rendeltem hozzá net start-t, ami 10kb-onként 13ft, utána átváltottam domino nap csomagra, és akármilyen oldalt nyitok meg a telómon nem vesz le pénzt.. Miért?

Kikapcsolt wifi mellett persze.


2012. szept. 2. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom megelőztek.. 30 mega ajándék.. ami szinte semmire nem lesz elég :D
2012. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajándék 30Mb mobilnet


Én előfizettem rá így minden hónapban levesz ugyan kb 600 Ft-ot mivel még csak a 2. hónapnál járok Gonet s díjcsomagom van eddig 90Ft-ot kellett érte fizetnem de szerintem megéri

mert nincs túlforgalmazási díj így az adatforgalom kihasználása után is tudom használni 32kb/s-el ami bőven elég az alapvető funkciókhoz. és nem kell azon aggódnom hogy nincs egy forint sem a kártyámon pedig nem is telefonáltam

Főleg Android tulajoknak ajánlom ezt az alapcsomagot

2012. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 100MB-os csomag kerül most 600Ft-ba mivel ha otthon van T-Home vezetékes netet kapsz 400Ft kedvezményt. a 30MB-os csomag nekem csak 200Ft-ba kerülna havonta
2012. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor már értem. Még van 10 megám. :D
2012. szept. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!