Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilbirodalom.hu oldal...

A mobilbirodalom.hu oldal megbízható?

Figyelt kérdés

Vásárolt már valaki innen? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Tudom hogy van sok alternatíva én is ismerek párat ami jó csak itt most egy 10essel olcsobb a telefon amit nézek és jó lenne itt.



2012. szept. 1. 16:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

Htc One Xet vettem tőlük. Kihozással nem volt gáz minden rendben volt, az ár is okés volt (kicsit olcsóbb mint máshol)


3 apróbb dolog volt ami nem kóser

ki volt írva hogy Fekete kártyafüggetlen magyar nyelvvel

Sajna fekete már nem volt, bem volt eredetileg magyar nyelv (ez a htc hibája mert befejezték a fekete gyártását, meg nem beállítható a magyar nyelv (van rajta de nem beállítható :D ) csak locale selectel) kártyafüggetlennek meg kártyafüggetlen, csak németországból van hozatva és szoftveresen olyan mintha telecomos lenne (telecomos képérnyő indításkor, meg szaros telecomos német alkalmazások) Nem.nagy gáz am egyik se de az elején ijesztő volt... :D Most vinném garanciálisan mer vmi nem stimmel a simkártya helyével szóval a gari lebonyolításával írok majd még

2013. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az oldal egy nagy kupac.. Semmiféle termék eladására nem alkalmas, amatőrök vezetik. Persze villogtatják az oldlukon hogy házhoz szállitás ingyen akár 1 órán belül, hát igen, de hol mi ?. 1 hete leadtam a rendelést, persze akkor én is azthittem hogy tényleg jó. akkor azzal hitegettek hogy majd jövőhét kedd fele, és majd kereseni fognak. hát eltelt egy hét, vártam még a szerdát is hátha jön a hivás, de semmi, aztán csütörtök reggel felhivtam rákérdeztem. a kiscsaj mondta hogy hát most leltár van nálluk és hogy a telefon még nem érkezett meg, majd jövőhéten tudnak értesiteni. De basszus, ha én nem szólok... akkor kitudja meddig Várjak rá. Az ilyeneknek alap kötelességük lenne értesiteni mindenféle infórol a vásárlót. nem az hogy hát most nincs majd jövőhét.. aztán igy tólják mindig! tehát részemről ennyi, szivesen csinálnék belőle ügyet, de úgy vagyok vele nem pazarlom még az időmet meg energiámat ilyen sz.rra.
2015. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

SENKINEK SEM AJÁNLOM !

Elromlott az Xperiám kijelzője és elkellet vinnem a helyszínre a telefont, mert nem reagáltak az e-mailre. A "Mobilbirodalom" kérlek szépen egy Budapesten eldugott családi ház volt, aminek a kaputelefonjára ki sem volt olyan írva, hogy Mobilbirodalom, többszörös össze-vissza csengetés és a telefonhívás után nyitott ajtót egy srác, oké... átvette a készüléket, meg lett javítva.. újra felmentem érte, megint ellett játszva ez a dolog mire beengedtek a házba, most pedig mi a helyzet ??? A telefonon ugyan minden működik, csak pár perc használat után lefagy és a nyomkodásra nem reagál csak rezeg össze-vissza ! Hát csak gratulálni tudok nekik.. egyébként a "nagy mobilbirodalomba" csak álltunk egy folyóson és vártuk, hogy az emeleti szobából lehozza a "javított" telefonomat (már ha az enyém) és megkaphassam.

2015. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kempingez válasza:

Nem!

Ma rendeltem volna egy készüléket, az illető a rendelés leadása után egy órán belül felhívott és közölte hogy az én általam választott olcsóbb csomagban (22 ezer), gyakorlatilag használhatatlan telefon van mert, nem európai szabvány??, sem a készülék, sem a töltője, sőt semmire sem jó mert csak kínai karakterei vannak. DE! Nincs semmi probléma mert a drágább 38 ezres csomag árából rögtön enged 8 ezret. Mondtam neki hogy itt fejeztük be, és még ő volt felháborodva. Szóval ez az olcsóbb alternatív csomag csak arra jó hogy az ő üzletének az ajánlata legyen az elsőhelyen az árúkeresőben. A honlapon csak garancia eltérést tüntet fel, de ha mégis az olcsóbbat kérnéd akkor meg megfenyeget, hogy azzal úgy sem mégy semmire.

Tisztességtelen üzleti magatartás. Szerencsém hogy rögtön kibukott a dolog így nem rendeltem tőlle semmit.

2015. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem megbízhatók! Szerintem ne rendeljen innen senki.
2015. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!