Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows 8 miért lesz jó?

A Windows 8 miért lesz jó?

Figyelt kérdés
Mert telefonra is lehet tenni, addig oké, de játékokat nem kap, így nem értem, hogy miért lenne jó.
2012. szept. 1. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs játék = nem jó? Maradj az iPhone-nál vagy Androidnál, mert aztán te azt is nagyon ki tudod használni.
2012. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Üdvözöllek wp8fanboy. :)

Nem azt kérdeztem, hogy barom vagy-e, hanem 1 rendes kérdést. Mivel szinkronizálni lehet Androiddal is, és tökéletesen végzi a dolgát, + ha unatkozik az ember, akkor van unaloműzésre is lehetőség, és minden szolgáltatás megtalálható rajta, korlátok nélkül. Ezért.. Szóval, most mondj 1 értelmes választ te is, hogy legalább értelmesnek tűnj.

2012. szept. 1. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
értelmes választ csupán értelmes kérdésre lehet adni. windows 8 nem lesz telefonra, max wp8. Mi az, hogy játékot nem kap? Ez egy ugyan olyan operációs rendszer lesz mint pl. a 7 a régi játékaid futni fognak rajta.
2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szóval ez is 1 értelmes kérdés, mivel válaszoltál rá.

De nem követted a Microsoft bejelentését, mikor a wp8-at a win8-t, és az xbox rendszerét összehozzák, és valamit csinálnak.. Tudom, hogy mi melyik, csupán így rövidebb a kérdés.

2012. szept. 1. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
"és valamit csináltak". attól, hogy te követtél egy bejelentést nem vagy tájékozott a kérdésedre pedig továbbra is ugyan az a válaszom amit már korábban is írtam. Ég és föld a telefonon a pc-n és az xboxon futó rendszer.
2012. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Itt van te balf@sz..

[link]

Nos, te vagy lemaradva. De körülbelül 1 évtizeddel.

Jó érzés kijelölni valamit az irományomból, vagy csak segítettél magadnak, hogy ne felejtsd el?

Szóval ezt nem én jelentettem be, így a válaszod érvénytelen.. Olvass több hírt, és ne csak itt lopd a napot.

2012. szept. 1. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kijelölni valamit az irományból? Jobb helyeken ezt idézésnek hívják, de neked felesleges úgyis megmagyarázni. Neked jó érzés értelmetlen mondatokat írni? Csak mert olvasd vissza pár mondatodat légyszíves. Kötözködsz? Kötözködj. Nekem mindegy, ezzel csak magadat írod le. A hírolvasás fontos időtöltés mellesleg? Értelmezd azt a sok cikket amit olvasol drága mielőtt okoskodsz. Először ajánlom, hogy olvasd át háromszor még a cikket, majd később elég lesz a kettő is.
2012. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha idézés lenne, akkor nem így nézne ki. Szóval maradjunk a kijelölésnél. Igen, magyarázni felesleges, de itt írunk..

Vagy lehet, hogy te összekevered a 2-t.

Érdekes, hogy ezek a mondatok értelmesek, valószínűleg az olvasója nem az. Minek olvassam vissza? Tudom, hogy mit írtam. Miért kötözködnék? :) Csak leírtam valamit, ami igaz is, csak nem úgy fogalmaztam meg. Persze, magamat írom le.. Miért is? Mert ez 1 olyan fórum, ahol az emberek 90%-a névtelenül van.. Géniusz.. :D

Nem. Nem mondom, hogy fontos időtöltés, viszont legalább egyszer érdemes elolvasni, mivel akkor nem történik az, mint most.. Vagyis nem leszel annyira szerencsétlen, hogy nem fogod tudni, hogy miről beszélsz.. :) Szóval megéri az a hírolvasás. Ha meg nem tudod, hogy mit állítasz, akkor pedig mit keresel ott 1 topic-ban, ahol az a kis hírolvasás kell. Tudod, lehet, hogy neked szükséged van a 3 elolvasásra, de attól még nem azt jelenti, hogy másnak is kell. Szóval, most az van, hogy te itt drágázol név nélkül.. Ez azt jelenti, hogy meleg vagy. Rossz a memóriád is. + egy olyan helyen vagy, ahol semmiről semmit sem tudsz. Igazad van.. Nem kell az a hírolvasás. Amúgy meg mi is a gond a Mobilarénával? :)

2012. szept. 2. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:

1.) Igen meleg vagyok mellesleg, de ennek nem tudom mi a köze az egészhez. Amúgy ha már lebalf@szoztál akkor ennyit had engedhessek meg magamnak.

2.) Ki beszélt a mobilarénáról? Miért lenne baj vele? A cikk csupán onnan származik.

3.) Majd akkor kritizáld az idézésemet, ha te is normálisan bírsz fogalmazni.

4.) A kérdésedhez írt magyarázatodnak semmi értelme sincsen. Mi az, hogy játékokat nem kap? Karácsony van vagy születésnapja és sajnálni kell mert semmit sem kapott?

5.) Tudom, hogy mit akartál kérdezni, de rá akartalak venni arra, hogy leírd még egyszer és akkor talán megértjük. Látom nem ment, mert te kapásból támadtál csak. Amúgy mutatja a kérdésed értelmességét az, hogy hány válasz érkezett rá különböző emberektől. Kicsit belegondolhatnál, hogyha csak 2 ember válaszolgat itt neked, akkor lehet nem mindenki más a h.lye, hanem esetleg valami hiba van benned/a kérdésedben.


Na én ezzel zártam is, csók.

2012. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1. Én is tudok így írni.

2. Az válaszaidból látszik, hogy meleg vagy, ezért is írtam.

3. Mert pont te írod, hogy mit csinálhatok itt.. =) Szóval akkor kritizálhatok.

4. Nos, ha te el tudtad olvasni, akkor bárki más is. Lehet, hogy a többieknek is ugyanannyira volt fogalma a dolgokról, mint neked. Az 1. válaszoló alapból nem tudott rendesen válaszolni, szóval érthető a "támadásom", mert ő is támadott ilyen sértegetésekkel.

A te kezdőmondatod sem volt valami kedves. Szóval, most az a fura, hogy itt sírsz, hogy meg akartál kérni, hogy írjam le még egyszer. Nem láttam sehol. Ha ezzel kezded, megteszem. Egy jól megírt kérdésre is van, mikor nem érkezik válasz. Az azért történhetett meg, mert nem ért hozzá az oldalon levő felhasználók nagy része.

Az, hogy most itt elköszönsz, talán azért van, mert feladod? :D Igaz, minek is itt vitázni.. semmi értelme, főleg a tudatlanságodról nem.

2012. szept. 2. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!