Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem túl nagy a Samsung Galaxy...

Nem túl nagy a Samsung Galaxy S3-as?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egyénfüggő, de arra lennék kíváncsi, hogy a hétköznapi használathoz nem túlságosan nagy?- tehát zsebbe be(már ha belefér)-ki, illetve utcán,autóban stb. helyen használva? Mert szerintem nem mindig ül le az ember egy asztalhoz azért hogy telefonozzon..?

2012. aug. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagymenőzéshez, nagy zseb kell, nagy pénztárca és nagy telefon :D
2012. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
Hatalmas egy tepsi az biztos így képről. Nekem egyszer egy htc (fogalmam sincs milyen, de nagy) volt a kezemben, és egy kézzel képtelenség volt biztosan fogni. Na most állsz a buszon, vagy sétálsz vagy akármi, nem éred át teljesen a képernyőt, vagy ha odanyúlsz, akkor könnyen leeshet. Ezek meg már nem régi egyszerűbb telefonok, hogy ha leesik, akkor lesz két karc az oldalán, alján, hanem szilánkosra törik bennük az üveg. Csak 4" alatti telefont vennék az tuti.
2012. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy s+ van és még nem volt olyan, hogy egy kézzel használtam volna, egy kézzel vettem volna elő a zsebemből. Rosszúl lennék ha elejteném ezért is van tokba, de miután kiveszem is két kézzel fogom/kezelem. Zsebben éppen elfér, egy S3-asnál viszont már 2x is meg kéne gondoljam, hogy hova tegyem menet közben..:)
2012. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek mellett még nagyon feltűnő is, a nagysága miatt, és így könnyen el is lophatják.
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igaz nem személyautóról beszélünk, de a töréstesztje nagyon rossz neki. Ami bármikor előfordulhat, hogy kicsúszik a kézből véletlenül...
2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!