Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2.2,5 éves Iphone 3 GS-t...

2.2,5 éves Iphone 3 GS-t megmerjem venni?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon árulják használtan. A fólia most lett róla lehúzva, szóval nem karcos, állítólag minden rendben működik. Későbbiekben lehet vele baj?
2012. aug. 28. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én inkább várnék, közben gyűjtenék még egy kis pénzt és ha kijön az új iPhone, és szerencséd is lesz, már használt iPhone 4-et is 65ért meg tudsz venni. baja meg bárminek lehet, ami használt. ha szerencséd van, akkor nem lesz. mennyiért vennéd amúgy?
2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet, de nem azért mert iPhone. Az új telefonoknál is benne van már a pakliban a használtaknál pedig csak fokozódik. De nem jelenti azt hogy nem foghatsz ki egy jó darabot (például fillérekért vásároltam egy használt Blackberry Storm 9500-ast és kifogástalan állapotban volt, majd másfélszeres áron tudtam eladni később)


A 3Gs nem egy rossz készülék még mindig. Ha nem kérnek érte sokat szerintem nyugodtan megveheted. Ha egy tanácsot elfogadsz próbáld ki vásárlás előtt. Ez a használt telefonoknál szerintem alap dolognak számít. Rakd bele a kártyádat, ellenőrizd hogy minden funkciója (wifi, gps, kamera) rendben működjön. Valóban iPhone legyen és ne egy utánzat.

2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nézd meg a pixelhibát (nekem az volt az első, amit cseréltek), nézd meg a wifi-t (szériahiba), illetve a gps-t is nézd meg. Mennyi az a nagyon olcsó?
2012. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
40 000 ft lenne. Az a gond, hogy nincs közel a hely ahonnan vásárolnám.. =(
2012. aug. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!