Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3, vagy Apple...

Samsung Galaxy S3, vagy Apple Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Most kerültem telefonvásárlási helyzetbe, és nem tudok dönteni, segítenétek nekem kérlek?:) Nagyon megköszönném!

2012. aug. 27. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Két különböző rendszer. Ha a legfejlettebb készüléket szeretnéd iOS vonalon a 4S az amivel jól jársz. Ha elfogadsz egy tanácsot vársz vele október végéig (ha tudsz) az új iPhone bejelentése várhatóan kedvezően befolyásolja az árát a 4S-nek is.

Ha több Apple terméked van akkor érdemes igazán az iPhone. Remekül együtt tud működni a maga módján a többi eszközzel.


Ha Androidos készüléket szeretnél inkább a HTV One X vagy a Sony új készülékei azok amikkel jól jársz szerintem.

Androiddal akkor jársz igazán jól ha szereted a nagyon sokoldalú eszközt (vagyis ki akarod hagyni a klienst és a szinkronizálgatást)

A Fenti készülékek kielégítik a nagy képernyő utáni vágyat is.


Amúgy ezekkel a telefonokkal nem sok gondod lesz. Menj be egy üzletbe és próbáld ki őket (ezekből mindig találsz működő "kiállítási darabot") és vásárold meg azt amelyik tetszik később.

2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem S3!
2012. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
S3
2012. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát szerintem az új iPhone, vagy ha az nem is, a 4S. Az új bejelentése után a réginek mindig visszaesik az ára. Várj szeptember körülig, és 4S ;)
2012. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

iPhone.


Az S3-at amikor kézbe vettem, kapásból az volt a bajom hogy 1 kézzel egyszerűen nem tudtam kényelmesen kezelni mert akkora a kijelzője, pedig elég nagy tenyerem van. Ha még Galaxy Tab Mininek nevezték volna el, akkor megérteném.


Illetve az Androidnak a hepciáskodása sem tetszik az inkompatibilitás miatt. (fagyások, akadások, random kilépések)

2012. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp az iPhone 4S vagy varj oktoberig. Eleve androidot nem javasolnek, minosegileg a beka feneke alatt van, es nem is biztonsagos. Az Android nem vizsgalja at megfeleloen az uj programokat, es egybol kidobja a store-ba, hogy "vigyetek, ingyen van". Az Apple ezzel szemben szigoru vizsgalatokat vegez a fejlesztok altal bekuldott programokkal, ami hibas vagy virusos ki sem kerul az AppStore-ba.
2012. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt elcsöppennél az applera azért legyünk már kicsit kevésbé barmok és említsük meg, hogy nekik is ugyanúgy meggyűlik a bajuk a fent említett támadó programokkal. Az ő appstoreja is időnként rejt egy-két meglepetést. Irtja mind a kettő tűzzel vassal. Ahogy elterjednek ezek a rendszerek azonban fixre lehet venni, hogy a vírus írók figyelmét is felkeltik.


Ami fenn van program azt mind a két masina simán viszi. Miért? NEM FAGY NEM AKAD? hát az hogy lehet? Ez a két készülék jelenleg a csúcsmodellnek számít. Csak azért mert androidból nem egyedül 200ért lehet kapni egy darabot hanem van 20ért is olyan ami gyengébb sokkal de az alapfunkciókban megegyezik az amúgy 150essel...hát igen. Ez az aminek azt köszönheted, hogy van értelme a vibernek, meg a többi mobilok közötti ingyenes marhulásnak.


Az android előnye hogy használhatod mindenféle klienses tökörészés nélkül akár a haverod gépén is vagy a suliban. Mondjuk szerintem a samsungokat kicsit macerássabban találták ki. A gyártók sajnos azt hiszik hogy a kliensekhez erőltetés egy jó dolog (lásd Nokia, Apple, Microsoft, Samsung). De az android önmagában egész jól elvan ezek nélkül is.


iPhone nem rossz, a Samsung S3 sem rossz. Ezen az áron... Hát nem tudom. Vennék egy olcsóbb sonyt és elmennék inkább sörözni a maradékból... mondjuk a tenger mellé ;)

2012. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már az S2 is jobb az iPhone-nál.
2012. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,bár eléggé döntetlen a szituáció:))

Utolsó előtti válaszoló,nagyot nevettem a komidon, teljes mértékben igazad van, és köszönöm a nem snassz véleményt!:)

A pénzről annyi,hogy van igazad, de én már rászántam ezt az összeget így is,úgy is, mert egy tényleg jó telefont szeretnék venni, nálam ez nagyon fontos:)

2012. szept. 2. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Még mindig a Sonyval járnál a legjobban. Messze jobb készülékeket gyárt mint a Samsung és az ára is kedvezőbb.

A készülék ára és tudása közé pedig felesleges relációt állítani. Hamarosan lehet hogy itt is egymást érik majd az anyagáron adott csúcsgépek mint a tableteknél :) Remélem az Amazon beszáll.

2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!