Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mennyi játékzsetonja...

Kinek mennyi játékzsetonja van:D? (live holdem pro)

Figyelt kérdés

Kinek mennyi zsetonja van és mennyi idő alatt sikerült elérni azt az össueget? És volt már hogy sokat vesztetttetek néhány perc alatt?

Velem az történt mikor először játszottam vele hogy szó szerint 10perc alatt felvittem a játékzsetonomat 15000(alap annyit kapsz mikor regizel)

Felvittem 75000re és mikor A drillem volt +egy j párom akkor mindent felraktam 75000ret és a másik személy is, erre lefagyott a játék a rohadt wifi miatt és elveztettem az összes zsetonom pedig épp hogy láttam mielött lefagyott volna a mobilom hogy neki csak egy párja volt-.-" hát én azt hittem szivinfarktust kapok :D most meg elkezdtem nem rég játszani ujból mert abbahagytam mert azt hittem csak akkor kapok zsetont ha fizetek de nyertem 690 zsetont a ládikából azt meg felvittem ezen a héten 40000-re erre tegnap hülye fejemmel elvesztettem annyit hogy 13000-rem lett azt ma felvittem 17000re és próbálom lassan felvinni több millióig remélem sikerül:D na és veletek is volt már ilyen,mennyitek van és mennyi ideig kellett játszanod hogy addig amennyid van felvidd?

Előre is köshi a válaszokat :D



2012. aug. 27. 01:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!