Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia P megér 75 ezer...

A Sony Xperia P megér 75 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az Xperia S és a P is, sajnos az S-re nincs pénzem, de most a P-t meg tudnám venni az én előfizummal 75 ezer-ért. Szerintetek megér a P ennyi pénzt, vagy van ennyiért jobb telefon is?
2012. aug. 26. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A P is annyit tud kb, mint a Sola, csak a kijelzője nagyobb. Szerintem megéri. A Sony-k vannak a legjobb árban 100 alatt.
2012. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megéri.

Egyébként a p az jobb a sola-nal, mert a p-nek 1gb RAM-ja van, a sola-nak meg csak 512 mb.

2012. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sebioli válasza:
Egyébként bocsi hogy nem válaszolok ,érdeklődni szeretnék hogy hogy kerül 75 ezerbe és melyik szolgáltatónál.Nagyon hálás lennék ha elmagyaráznád nekem ezt a havidíjas dolgot,mert egy kukkot sem értek hozzá.Előre is köszi :)
2012. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!