Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó ötlet eladni...

Mennyire jó ötlet eladni talált telefont?

Figyelt kérdés
Ha a válaszod nem a kérdéssel kapcsolatos, akkor NE írj !
2012. aug. 26. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem. A Samsung Galaxy S Plust is letiltatható és ha bejelentés érkezik valószínűleg a szolgáltatónál is megteszik a lépéseket és letiltják. Ebben az esetben csak egy igazi tökfilkónak tudod eladni aki nem kér papírokat, nem köt veled adásvételit és nem is próbálja ki a telefont.


Ha mégis ügy lesz belőle és elér hozzád valamilyen módon a szál és te eladtad, úgy haszonszerzés céljával elkövetett lopás bűntettével is vádolhatnak.

2012. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

magyarország...

én azt mondom add vissza a tulajnak én ezt tenném

hivd fel a hozzátartozót stb hogy megtaláltad a telót és egyeztetsz vele a helyszínnel kapcsban

2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem Magyarország...
2012. aug. 26. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eladnám ... Nem lenne jó dolog egy talált telefonnal mászkálni.
2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Szerintem add vissza az eredeti tulajdonosának, vagy ha nem tudod mondjuk telefonkönyvből felhívni egy ismerősét, akkor add le a szolgáltatónál vagy a rendőrségen.

Nem csak azért, mert így visszakapja a gazdája a telefont, hanem azért is mert így nem kell amiatt aggódnod, hogy rendőrök kopogtatnak az ajtón.

2012. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És had emeljem ki: Ha mégis ügy lesz belőle és elér hozzád valamilyen módon a szál és te eladtad (!), úgy haszonszerzés céljával elkövetett lopás bűntettével (! az eset bekerülhet az erkölcsidbe) is vádolhatnak.
2012. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!